Skocz do zawartości
IGNOROWANY

chlopaki pomocy!!!...paliwo w baku a wyswietlacz i czujnik paliwa..


djzak

Rekomendowane odpowiedzi

po pierwsze jak adaptowac nowe ustawienia baku zeby bylo okey jak przypisac wartosci jakie powinny byc..bo mam problem taki ze :

po pierwsze to jak stoje w korku majac 200km do konca baku komputer pokazuje..to nagle robi sie 100 i spada doslownie w 5 minut stania;/...

po drugie to ..jak zapala sie rezerwa to z 100km robie sie w sekunde 70 ..i nagle auto staje ..na vagu sprawdzalem poziom paliwa pokazywalo 7 litrow a auto nie odpala.;/...dolalem 5 litrow z karnistra zrobilem 100metrow postawilem na podjezdzie auto i juz nie moglem odpalic..na vagu pokazalo ze w baku 0..a bylo 12 litrow..dolalem 10 litrow i auto odpalilo na dotyk..pokazujac polowe baku;/..

na vagu sprawdzalem jescze ustwienia i znalazlem ze pompa paliwa chodzi na 100.8 procent..i tam nizej w ustawieniach jest wartosc 100

zdjecie ...czy to prawidlowe>.. no i jak to adaptowac bo moze mam cos zle usawione;/....

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

http://img268.imageshack.us/img268/4097/zakzdjecia706.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś grzebałeś czy samo tak

samo tak odkad kupilem to tak mam ..ale juz mnie to irytuje smigac ciagle z karnistrem i dolewac jak sie zasrana rezerwa zapali;/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...