Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bluetooth nie zaciąga kontaktów


mtarnas

Rekomendowane odpowiedzi

Odkryłem, że w moim Audi jest bluetooth, chciałbym jednak skorzystać ze wszystkich funkcji, które daje to urządzenie. Podłączyłem starą Nokię 6500 i wszystko działa jak trzeba. Problem pojawił się gdy podłączyłem HTC Sensation, funkcja dzwonienia działa, nie wyświetlają się jednak kontakty. Czy wie ktoś jaka może być przyczyna? Czy możliwe, że trzeba zaktualizować soft w MMI?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj numery seryjne tego modułu to będzie wszystko wiadomo. Albo "słabsza" wersja modułu, "źle" zakodowane moduły które nie wykorzystujące w 100% zainstalowanego sprzętu lub soft w smartphonie :)

Możesz je odczytać podpinając komputer (VAGa) lub manualnie odczytać (zapewne moduł znajduje się pod fotelem pasażera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pewnie słabszą wersje blutka ktora nie obsługuje w pełni z najnowszymi telefonami .

Żona podłączyła iPhone 4S i wszystko działa jak trzeba, czy możliwe, że potrzebna będzie aktualizacja bluetooth o której pisze mr-fix? (mr-fix.pl - Audi A4 B8: Aktualizacja oprogramowania układu MMI 2G do wersji 5570).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roczny temat, ale może się przyda.

Mnie pomaga zminimalizowanie lub usunięcie historii połączeń w telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Nokie C5-03 ( szału nie ma ale działa ) musiałem stworzyć nową grupę kontaktów a później importować przez blutka z fona do A4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam B6 z 2004r. z blutoothem. Funkcja dzwonienia działa bez problemu ale kontaktów nie widać. Tylko numery. Telefon to iphone 5. Dodam że na starszych telefonach widział kontakty gdy ustawiona była w telefonie pamięć karty sim. Czy jest możliwe żeby mi to działało z iphonem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam. Albo coś źle robię że nie mogę znaleźć.

Kurde właśnie zobaczyłem że to jest wątek B8 a ja mam B6. Pewnie dlatego jest inaczej. Sorki za zamieszanie i spadam do innego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie odczytuje bluetooth w samochodzie kontakty które są na karcie sim. Pytanie, ile tych kontaktów jest w stanie odczytać? Bo jak skopiowalem kilka kontaktów na sim to nie wszystkie bluetooth widział :-\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, u mnie tez zaciągnęły sie dopiero po ok. tygodniu...

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...