Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drgania po wymianie poduszek


disel28

Rekomendowane odpowiedzi

witam. wczoraj wymieniłem dwie poduszki pod silnikiem bo obie były zerwane , po wymianie cała buda na wolnych obrotach zaczęła drżeć nie wiem dlaczego poduszki nie były najtańsze dałem po 100 zl za sztukę wiec spodziewałem się czegoś zupełnie innego :) panowie na zaprzyjaźnionym warsztacie stwierdzili ze po 300-500 km drgania powinny ustać ponieważ gumy są jeszcze sztywne i muszą się ułożą. Co wy o tym sądzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy ci powiedzą kup nowe oryginalne i drgania ustaną, bagatela 600 albo 700zł za dwie sztuki:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , miałem to samo , kupiłem 2 nowe niby miały być dobre , po założeniu i odpaleniu cała buda sie telepie , jeżdżę już tak kilka lat i nic nie ustało . Lepiej kupić jakieś ori używki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślałem, ale co robić trzeba będzie przywyknąć a jak nie dam rady to zamienię na oryginalne używki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli poduszki są zozbieralne to można przesmarować je w środku jakimś smarem nie reagującym z gumą i drgania się zmniejszą. Ja tak w golfie benzyna musiałem zrobić bo telepało okropnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jak chcesz rozebrac poduszki w B5? Jedyne rozwiazanie to oryginalne poduszki. Wszelkie zamienniki, tym bardziej po 100PLN, to lipa i szkoda kasy w to inwestowac. ORI LM to wydatek rzedu 350PLN za sztuke. Jak kogos nie stac na taki wydatek, to ewentualnie uzywki w dobrym stanie. Z reszta temat byl walkowany na forum wielokrotnie.

BTW.

Jak slysze niektore wypowiedzi pseudo-mechanikow typu: "to musi sie ulozyc", albo "ten typ tak ma", to glowa i rece same opadaja :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...