Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jak to wlaczyc co do siebie dodac i gdzie? funkcja beep


djzak

Rekomendowane odpowiedzi

siema moze ktos mi napisac jak to wlaczyc..??

+1024 – dodatkowe potwierdzenie aktywacji alarmu przez pojedynczy sygnał dźwiękowy z syreny alarmu

co do czego dodac? i gdzie dokladnie wejsc ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego tematu to mam..ale ja pytam dokladnie krok po krku jak to zrobic i co do czego dodac bo sie boje ze cos zknoce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego tematu to mam..ale ja pytam dokladnie krok po krku jak to zrobic i co do czego dodac bo sie boje ze cos zknoce :D

To jest bardzo proste, w VAG-COM/VCDS wchodzisz w sterownik modułu komfortu "46 Central Conv." później wciskasz "CODING 07", tam masz podaną jakąś wartość np. 6720, do tego dodajesz 1024, czyli wpisujesz wartość sumy, w tym moim przykładowym przypadku 7744 i zapisujesz (o ile dobrze pamiętam "do it!" w wer. ang.)

pamiętaj nie pomyl się w dodawaniu, a najlepiej zapisz sobie wartość jaką masz aktualnie, bo później będziesz kodował od zera, ale operacja jest tak łatwa że na pewno się nie pomylisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo dzieki:D wolalem sie upewnic:d ;p

---------- Post dopisany at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany at 09:42 ----------

z tego tematu to mam..ale ja pytam dokladnie krok po krku jak to zrobic i co do czego dodac bo sie boje ze cos zknoce :D

To jest bardzo proste, w VAG-COM/VCDS wchodzisz w sterownik modułu komfortu "46 Central Conv." później wciskasz "CODING 07", tam masz podaną jakąś wartość np. 6720, do tego dodajesz 1024, czyli wpisujesz wartość sumy, w tym moim przykładowym przypadku 7744 i zapisujesz (o ile dobrze pamiętam "do it!" w wer. ang.)

pamiętaj nie pomyl się w dodawaniu, a najlepiej zapisz sobie wartość jaką masz aktualnie, bo później będziesz kodował od zera, ale operacja jest tak łatwa że na pewno się nie pomylisz :wink:

zrobilem to ...i nie dziala.. nic sie nie zrobilo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jak zamykam auto miga na czerwono w drzwiach ale oprocz tego jest inny alarm..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wróć do pierwotnego kodowania.

To że miga w drzwiach czerwona dioda nie oznacza że to od alarmu, oznacza ona potwierdzenie zamkniętych drzwi (ma też pełnić funkcję prewencyjną -ostrzegawczą), jeśli nie masz przycisków w drzwiach dezaktywacji alarmu, to jeśli rzeczywiście jakiś alarm posiadasz -to nie fabryczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...