Skocz do zawartości
IGNOROWANY

elektryka bagażnika


wojtcem

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć - kupiłem uderzoną w lewy tyłeczek audiczkę i po jej zrobieniu okazało się że nie działa oświtlenie wew. bagażnika oraz otwieranie bagażnika przyciskiem na scyzoryku ani przyciskiem w drzwiach. Po zdjęciu tapicerki klapy bagażnika okazało się że nie ma prądu w kabelku, który tam dochodzi. Popatrzyłem i ta wiązka idzie gdzieś po lewej stronie samochodu (czyli tej stukniętej) i myślę że może gdzieś tam...ale z tą samą wiązką idą kable do świateł i wszystko działa. Bezpieczniki sprawdziłem - wszystko ok. Macie jakiś pomysł jak to zrobić, coś jeszcze sprawdzić czy poprostu szukać ręcznie uszkodzenia kabla?? jeżeli szukać ręcznie to którędy on biegnie??

Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa otwieranie z przycisku "samego" otwierania bagażnika, a z centralnego działa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie działa cała część elektryczna - z centralnego też nie - mogę otworzyć tylko kluczykiem. Chyba muszę sprawdzić wiążke tam gdzie doradziłeś koledze kilka wątków wyżej - czyli na zgięciu między klapą a resztą a jak nie to trzeba iść dalej. Sprawdziłem styki dochodzące do do zamka miernikiem i tam poprostu nie ma prądu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...