Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automapa na fabrycznej NAVI?


wojtekz

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi, w jaki sposób oni uruchomili Automapę na fabrycznej nawigacji w Audi, przecież ta nawigacja wymaga jakiegoś systemu operacyjnego z tego co wiem:

Automapa

Czy jest więc możliwość przerobienia tej nawigacji żeby uruchomić ten program?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat, chętnie zastąpił bym ten fabryczny szmelc...

Nie wiem dlaczego twierdzisz ze fabryczna navi to szmelc.

Byłem teraz we Francji na navi w Audi i stwierdzam ,ze za***iście chodzi a jeszcze lepiej jak aktywny jest TMC.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety żyjemy w Polsce, na codzień robię ok. 100km po Warszawie i dotychczas korzystalem z AutoMapy, teraz przesiadlem sie na fabryczna navi Audi i nie raz już zostałem wyprowadzony w pole. Aktualizacja mapy na 2012 trochę poprawia działanie, jednak w dalszym ciągu to nie to, brakuje numerów wielu budynków itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, w jaki sposób oni uruchomili Automapę na fabrycznej nawigacji w Audi, przecież ta nawigacja wymaga jakiegoś systemu operacyjnego z tego co wiem:

Automapa

Czy jest więc możliwość przerobienia tej nawigacji żeby uruchomić ten program?

Raczej nikt ci nie podpowie szczegołów :wink: firma za to niestety bierze kasę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust to zrobili to poprzez urządzenie które można dostać tutaj: Navigation Kit Mmi 2g - Dvd 4e0919887 M - Buy Audi Mmi Product on Alibaba.com

Z tego co się orientuje to jest to komputer na windowsie CE który oszukuje MMI, że jest nawigacją. Widziałem jeszcze podobne urządzenia u innych sprzedawców, jakby ktoś był szczególnie zainteresowany to mogę poszukać, bo teraz nie jestem w stanie sobie przypomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę wątków wyzej ktos wrzucił posta:

"Dzisiaj byłem odebrać nowego seata służbowego. Przyjechał po mnie koleś swoim EXEO no i tak zaczynamy rozmowe: Moja A4 prawie to samo, ten sam klimatronik i w ogóle on na to że tak tylko w u niego góra jest od kabrio. Spoko. Gadamy dalej i mówie, że miałem kiedyś rns-e ale nie za bardzo byłem zadowolony bo słabo grało no to koleś mówi, że błąd zrobiłem sprzedając bo trzeba było założyć wzmak bose (uuuuu myśle sobie koleś zna się na rzeczy) i teraz najciekawsze: Mówie, że mam zamiar kupić RNS ale z EXEO bo lepsza rozdzielczość i większa funkcjonalność. A on mówi, że nie ma sensu płacić więcej za to samo urządzenie. Kupić normalnego RNS-e i wysłać do seata/audi w bielsku tam wgrywają nowego softa i jest prawie to samo co w exeo no i automapa działa. Nie wiem ile w tym prawdy ale koleś naprawdę znał się na rzeczy. Postaram się przy najbliższe okazji pogadać z nim o tym i więcej coś powiedzieć w tym temacie."

Ciekwe czy to prawda... ma dać znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...