Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFF] Xenony


stelo

Rekomendowane odpowiedzi

witam. troszke juz poczytalem na forum na ten temat ale cos glebiej. moja a4 z 2002 ma lampki soczewkowe valeo i zarowki h7 ale nigdzie nie widze napisu d2s ze dostosowane czyli co mam kupic i jaki koszt tej operacji. dodam ze autko mam dopiero 2 tyg. nadmienie ze sa spryskiwacze reflektorow. czy wystarcza same zarowki czy konieczne sa soczewki i zarowy czy przetwornica tez. prosze o porade bo jestem z tego typem spraw laikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz zalozyc HIDa (H7)

Pewnie masz wersje skandynawska - dlatego sa spryski..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz tam zazwyczaj byly spryski nawet gdy nie bylo xenonow.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich . w koncu znalazlem na moich lampkach valeo napis halogen h7 i pod spodem d1s xenon a jak juz dodalem wczesniej spryskiwacze sa oryginalnie. teraz prosze mi pomoc i napiszcie mi co to znaczy bo wszyscy pisali o oznaczeniu d2s a ja mam d1s i napis xenon. czy to oznacza ze nie musze instalowac zestaw hid z przetwornica czy te lampy maja juz zabudowana przetwornice.dodam ze w chwili obecnej sa tam zwykle zarowy bo swieca na zoltawy kolor dziekuje za pomoc. czy wystarczy w moim przypadku kupic same zarowki i jaki koszt do takiej lampy.

prosze uzywac prefiksu przy zakladaniu nowego tematu.poprawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz czy masz przetwornice , oryginalnie sa one montowane pod lampa, ale pewnie tego nie masz skoro juz tego nie zauwazyles, wiec w takim razie zakup zamchych zarowek nic nie da :) Kupuj Hid :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego masz D1S, bo takie były montowane w Audi A4 B6. W B5 były D2S.

Różnice między nimi wyszukaj w googlach i poczytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oznaczenie na obudowanie lampy h7/d*s oznacza tylko to że taka sama obudowa była w oby dwóch przypadkach, soczewki są inne, masz teraz włożoną h7 wiec d*s Ci nie podejdzie bez specjalnej przejsciówki, poza tym "kostka" podłaczeniowa tez sie różni, takze raczej napewno masz zwykłe lampy :th:

chyba ze masz taka soczewke ?

http://www.xenony.intnet.pl/sklep/product_info.php?products_id=103

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze tak jest ze jest zwykla soczewka ale nie grzebalem w srodku wiec nie wiem. ale skoro mialbym wymienic soczewke i zarowki i oczywiscie kupic przetwornice to ten zestaw hid zawiera przetwornice i zarowy a jest montowany na te soczewki i chcialbym wiedziec jaka i co jest drozsze oczywisciejest roznica miedzy swiatlem z zestawu hid i zwyklej soczewki a z soczewki xenonowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście orginał jest drogi :) jeśli masz same puszki bez osprzętu to kup Sobie zestaw hidów.

Światło jest takie same jak w orginalnych tylko dużo tańsze :th: .Zestaw wszystko zawiera dwie przetwornicę dwie żarówki i zestaw montażowy.Sam sobie zamontujesz bez problemu. :th:

Poszukaj w dziale zrób to sam :)[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2008, 08:45 _________________________________________________np

http://www.a4-klub.pl/smf/xenony_problem_naglasniany-t18351.0.html;msg392803#new

poszukaj a znajdziesz odpowiedz na pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...