Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zderzak tylny Audi A4 B6 Sedan


tomas2012

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam pewien problem z pewnymi częściami które są w zderzaku tylnym, a mianowicie dolny spoiler łączy się z górna nakładka zderzaka i na końcach brakuje mi pewnych części które służą do połączenia tych dwóch elementów byłem już w dwóch serwisach i niestety u nas w szczecinie nie ma zbyt ogarniętych pracowników działu części i niestety twierdza ze tam nie występuje żadna część ( spinka, śrubka ) ja niestety tez tej części na oczy nie widziałem bo w poprzednim zderzaku magik lakierniko-blachaż zrobił to jak to bywa na warsztatach blacho wkrętem ale ja zakupiłem zderzak od s-lina i wydałem ładne parę złoty i chciał bym go nie kaleczyć blacho-wkretami i zrobić to jak należy.

Moje pytanie brzmi;

czy ktoś zna oznaczenie tej części lub ma jakieś zdjęcie jak to powinno wyglądać?

poniżej zdjęcie na którym jest zaznaczone miejsce montażu tych brakujących części

scaled.php?server=694&filename=zderzaky.jpg&res=landing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio zdejmowałem mój zderzak i powiem ci że w aso są ogarnięci bo prawde mówią że tam nic nie ma..zderzak jest połączony z budą 4rema śrubami które są na fotce wyżej jak zarysowałeś te kółka po obu stronach.są po 2 śruby na stronie obok tego wcięcia na klape.widać te sruby na fotce.potem reszta dokładki jest wciskana na takie zatrzaski.to te odcinki od czerwonego kółka to konca dokładki.a konce dokładki są przykręcane 4rema śrubkami do nadkola i to wszystko..nic więcej tam nie ma bo nic więcej tam nie trzeba żeby zderzak był stabilnie i równo przymocowany a góra zderzaka z dołem z tego co wiem to jest połączona zatrzaskami i nie występują tam żadne śrubki i wkręty bo to sie wszystko dobrze trzyma.może miałeś tam jakieś wkręty bo te zatrzaski były jakos wyłamane i ktoś to skręcił żeby sie to kupy trzymało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może u ciebie w okolicy są ogarnięci w ASO ale w Szczecinie po pierwsze nie ma salonu Audi, są tylko serwisy VW Skody i prowadza dział części do Audi i pracują tam dekle. Wiem o tych czterech śrubach po zewnętrznych stronach i o dwóch śrubach po wewnętrznych stronach i o tym że składa się na zatrzaski ale na brzegach się to nie trzyma kupy i rozmawiałem z gościem co mi sprzedawał dolną nakładkę i mówił że coś tam występuje ale tego nie ma osobiście i nie mogę tego nigdzie dostać ani wytłumaczyć jak to wygląd :facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam na prawde nie przypominam sobie żeby tam coś było...wez walnij fote tego miejsca tak bardzo z bliska...to oblukamy jeszcze raz bo mój zderzak juz mam spowrotem na aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem po obu stronach są takie kwadraty w które wkręca się śruby, jeśli tego niema to dokładka odstaje od zderzaka. Szukałem w etce ale nie widze, żeby występowało to osobno, być może jest to dostępne tylko ze spoilerem lub występuje to w zestawie części mocujących zderzak(trzeba by było zapytać kogoś kto to zamawiał, czy te elementy tam występują) numer tego zestawu to 8E0 898 193. Ewentualnie spróbuj zmierzyć te otwory i kup jakieś uniwersalne kołki pod śruby o podobnych wymiarach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...