Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nawigacja RNS-D - telewizja


nedwed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem ze nawigacja RNS-D ma wbudowany tuner tv, czy jest mozliwosc jakos to wlaczyc ? Albo jakos przez zmieniarke ogladac filmy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem ze nawigacja RNS-D ma wbudowany tuner tv, czy jest mozliwosc jakos to wlaczyc ? Albo jakos przez zmieniarke ogladac filmy ?

RND-D nie ma wbudowanego tunera TV. Tuner TV jest montowany opcjonalnie w lewym boczku bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ori zamontowane RNS-D to masz na pewno moduł TMC i może coś więcej, sprawdź numery albo wrzuć zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odswiezam temat, ktore numery podac z radia zebyscie mogli cos wywnioskowac ? A jesli sie okaze ze nie mam tunera telewizyjnego to jaki dokupic, jak go zamontowac itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuner jest w boczku, a nie w samej navi wpisz w google tuner tv audi i bedziesz wiedział jak wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tam mam z lewej strony w bagazniku jakies czarne zamkniete pudlo, nie wiem jak to otworzyc zeby zobaczyc co jest w srodku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Dołącze się do tematu może małą pomoc uzyskam.

Wiem że tuner TV u mnie znajduje się bo grzecznie siedzi w bagażniku, w trakcie jazdy czasami pokazuje się komunikat ... nie można wyświetlić pojazd znajduje się w ruchu czy jakoś tak... jak sie zatrzymam to przycisk CD/Tuner/TV przeskakuje tylko CD i Tuner a na TV nie, czy macie jakiś pomysł o co kaman ?? gdzie szukac usterki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Dołącze się do tematu może małą pomoc uzyskam.

Wiem że tuner TV u mnie znajduje się bo grzecznie siedzi w bagażniku, w trakcie jazdy czasami pokazuje się komunikat ... nie można wyświetlić pojazd znajduje się w ruchu czy jakoś tak... jak sie zatrzymam to przycisk CD/Tuner/TV przeskakuje tylko CD i Tuner a na TV nie, czy macie jakiś pomysł o co kaman ?? gdzie szukac usterki ??

Ja też tak mam. Od czasu do czasu wyświetla mi się ten komunikat. Tunera na 100% nie mam. Albo nawi glupieje albo to jakiś problem softu (np spolszczenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzewam kotleta, moze ktos powiedziec jaki tuner sie nadaje do tego samochodu i gdzie go najlepiej szukac bo na allegro nie widze nic takiego, potem gdzie go podlaczyc itd ? wrzuce dzisiaj zdjecie pozniej tego co mam z lewej strony w bagazniku i jeszcze jedno pytanie, jak kupie ten tuner to bede mogl np uruchamiac jakos swoje filmy np z pendrive czy jakos inaczej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ciekawe bo mam tak samo jak jeden kolega wyżej. Mam czarne pudełko z tył w bagażniku z lewej strony ale nie mogę włączyć w nawi (RNS-D) pozycji TV. Tzn. przeskakuje z radia na cd i koniec. Ktoś to może wyjaśnić ???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...