Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z autem coś piszczy/dzwoni


gawey

Rekomendowane odpowiedzi

czesc wszystkim koledzy mam taki problem z autkiem od dluzszego juz czasu po dluzszym postoju samochodu i odpaleniu cos popiskiwalo ale pisk inny niz pisk paska bardziej metaliczny ,ale po chwili znikal ....a teraz coraz dluzej glos ten sie utrzymuje wydaje mi sie tez ze autko bardziej drży na postoju dodam jeszcze ze jak wylaczam auto to z chwila jak silnik sie uspokaja na poduszkach jest metaliczne dzwonienie czegos ;/ ktos ma jakies sugestie co by to moglo byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjalem dzis pasek wielorowkowy (pompa alternator itp) wszystko niby jest ok wiekszych luzow nie ma nic nie chrobocze ;/ wiec nie wiem co to moze piszczec nie moglem odkrecic napinacza paska klimy ;/ pomozcie jak sie za to zabrac

Dodam ze kolko alternatora kreci sie w jedna i druga strone tak samo wiec nie wiem czy tak ma byc podobno jest tam sprzegielko ale czy w kazdym modelu wystepowalo

a kolo od napinacza ma sie krecic szybko czy wolno bo luzow nie ma ale jak chce nim szybko zakrecic to sie nie kreci ale powoli jak krece to sie obraca czy to tak ma byc ?

---------- Post dopisany 21-09-2012 at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany 17-09-2012 at 20:26 ----------

winne sprzegielko teraz juz jest ok dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...