Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co po A4 B5 - A4 B6 czy BMW E46


tomygood

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam się nad zmianą wysłużonego A4 B5 avant na coś nowszego,oczywiście diesel,no i waham się pomiędzy tymi modelami,wiem że odpowiedzi raczej będą tendencyjne,ale może ktoś z forumowiczów miał styczność z tymi autami, i może podpowiedzieć jakie są plusy i minusy każdego z nich.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozjebal mnie ktos z tego forum bmw " zdecydowanie bardziej wolę E46.

Czuję się tu lepiej, jest wygodniejsze, szczególnie fotele, oferuje więcej miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu.

Materiały wykończeniowe zdecydowanie lepsze w BMW. "

:polew::polew: wiecej miejsca ? bmw 5 jest niewiele wieksze od a4 b6 a e46 to jak a3,z tylu w e46 to porazka totalna siedzialem wiec wiem

Tommygoog temat rzeka przekop forum jest duzo watkow o tym,tu sie czesto klocimy o to :grin: mi sie podoba bmw ale TYLKO z zewnatrz chyba ze rozmawiamy o najnowszej bmw 5 :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez 4 lata mój ojciec jezdził 330xd poliftowym, a i mi sie zdarzało poprowadzic furmanke. ogolnie lepiej nie kupowac silnika 2.0, jest awaryjny i drogi w naprawach a pali niewiele mniej niz 3.0 (przez ten czas jak ojciec mial auto musial raz regenerowac wtryski - z wlasnej winy bo tankowal sobie na auchan :facepalm: ) miejsca z tyłu jest podobnie jak w b5, bagaznik tez nie jest jakis super wielki. jakosc wykonczenia i materialy podobne jak w b6. na plus bmw mała kierownica :good: zawias jest drogi w naprawie bo sa drogie czesci ale po B5 zaskoczenia nie bedzie :decayed: jak nie jestes jakos bardzo przywiazany do :audi: to bierz beemke :) ja jak bede zmienial furke to tylko na RWD :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba auta są ok. jeśli szukasz 6cylindrów,to BMW,jeśli 4ech,to zdecydowanie Audi.Oczywiście jeśli niema znaczenia na którą ośkę napęd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...