Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jakie dekielki do felg?


Mike_D

Rekomendowane odpowiedzi

No to się nacieszyłem zakupem... 3 dni po nabyciu Audi jakiś $%^$ "pożyczył" sobie wszystkie dekielki z felg :(. Z racji tego że następne prawdopodobnie podzieliłyby szybko ich los a (poza tym większość sprzedających dekielki na allekradną.pl z jakiegoś powodu nie podaje ani adresu ani możliwości odbioru osobistego w celu obejrzenia wydrapanych na częsciach inicjałów, ciekawe dlaczego...) nie mam ochoty kupować kradzionych komuś innego ori dekli; cenę nowych pominę ;)

Czy są może jakieś inne które mogłbyby pasować do 15" felg 4b0 601 025N? Gdzieś na forum przewijał się wątek w którym ktoś dopasował dekielki od Volvo (raczej mniej "chodliwe") - może jeszcze jakieś inne wejdą? Na allegro znalazłem też tanie plastikowe dekielki, niestety tylko w postaci małych kapsi - może ktoś produkuje duże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję będzie problem. Raczej pozostanie Ci giełda albo allegro. Może Ci się uda i kupisz swoje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję będzie problem. Raczej pozostanie Ci giełda albo allegro. Może Ci się uda i kupisz swoje ;)

Raz na lokalnym szrocie "udało" mi się kupić skradzione mi wcześniej listwy progowe do golfa. Średnia przyjemność ;) - najlepszą opcją byłoby pewnie kupno felg bezdeklowych, tam przynajmniej mógłbym się łudzić że śruby zabezpieczające coś dadzą na tych gorzej przygotowanych...

raffael, kilka marek chyba stosuje koła 5x112, pozostanie zobaczyć czy będzie coś pasującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...