Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Groupon korzysta ktoś ?


daniel01

Rekomendowane odpowiedzi

wróciłem, jestem zadowolony

byłem w Jastarni, za pokój dwuosobowy naprawdę ładny z łazienką, dużym wygodnym łóżkiem, balkonem z widokiem na zatokę, tv...

na tydzień zapłaciliśmy 350zł i pogoda jeszcze nam się trafiła dobra

myślę, że może opisywalibyśmy kto z czego skorzystał, czy warto itd? Temat ciekawy tym bardziej, że deali jest sporo, kupujących też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opłaca się i to bardzo

odkąd ten serwis wszedł na rynek ofert i posrednictwa nie trafiłem na jakąs oferte która mogła by mnie zniechęcić do korzystania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem można wyhaczyć całkiem niezłą okazję, ale jeśli np. kupujemy sprzęt rtv/agd/komputery to wtedy warto przejrzeć jakieś serwisy typu allegro itp. bo potrafią naprawdę wysoką cenę bazową strzelić. Ja byłem z gruponu na wczasach w maju, naprawdę byłem zadowolony, chociaż u nich w ofercie były 4 gwiazdki a hotel miał 3, czyli mają manię podkoloryzowywania ofert, trzeba uważać bo nie zawsze wszystko się zgadza z tym co jest w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy z takich promocji korzystał ktoś? Czyszczenie auta - Warszawa - CITEAM - Zakupy grupowe i Parowe mycie Twojego auta - Warszawa - CITEAM - Zakupy grupowe .Chodzi mi głównie o to czy warto jeśli chodzi o efekt wykonania?Jak widać cena jest kusząca do tej poza promocją,pytanie tylko czy rzeczywiście robią to starannie i dokładnie jak przy cenie normalnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś korzystałem z eco myjni, właśnie z groupona szczerze mogę polecić. Chłopaki dopiero zaczynali działalność w Toruniu i ogłosili się. Auto naprawdę szybko umyte, wyczyszczone, polecałbym ten pakiet za 75zł.

Wyjechałem od nich zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...