Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujnik Halla


gcienki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie czy po wyjęciu wtyczki czujnika halla położenia walka rozrządu coś powinno się dziać. U mnie nic się nie dzieje czy jest wtyczka czy ją wyjmę silnik pracuje bez zmian. Dodaje ze od pewnego czasu przerywa silnik na rozgrzanym silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na vagu powinieneś mieć błąd: 00515

to przerywanie silnika jest spowodowane nie prawidłową pracą czujnika halla i przez to wyrywkowo przerywa zapłon.

jeśli chcesz to mam taki sprawny czujnik do ADRa na sprzedaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij VAG-a i sprawdź czy są faktycznie jakieś błędy . Przy wypiętym HALLU w tym silniku będzie trudniej odpalał i będzie mułowaty

w czasie jazdy i tyle .Takie wypinanie /wpinanie niczego nie pokaże tylko najwyżej co to więcej namiesza w pracy silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niemusi być wina czujnika wiem bo przerabiałem ten temat

---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ----------

umnie były te same objawy na vagu pokazywało błąd czujnika halla.jak masz możliwość to spróbuj zamienić czujnik

umnie czy był podpięty czy nie autko normalnie odpalało jedynie był mułowaty pozatym powyżej 4 tyś.obrotów

błędu nie było więc jabym sie tak szybko nie pakował w wymiane czujnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niemusi być wina czujnika wiem bo przerabiałem ten temat

---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ----------

umnie były te same objawy na vagu pokazywało błąd czujnika halla.jak masz możliwość to spróbuj zamienić czujnik

umnie czy był podpięty czy nie autko normalnie odpalało jedynie był mułowaty pozatym powyżej 4 tyś.obrotów

błędu nie było więc jabym sie tak szybko nie pakował w wymiane czujnika

I co u ciebie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu.masz.link.wcześniej.był.poruszany.ten.temat

http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/czujnik-halla-problem-238550/

---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ----------

umnie.padł.napinacz.łańcusza.wałków.rozrządów.i.miałem.przezto.przesunięcie.prawie.półtora.zęba.na.wałku.taki.był.luz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...