CONCERT PLUS - nie wymaga kodu

sebco

Mam pytanko do dotyczące kodu.

Chcę wymienic z Chorus na Concert PLUS. Mam możliwośc kupienia takiego radia a sprzedawca mówi że radio nie wymaga kodu podpinam i działa. Dlaczego? Czy były serie wypuszczane bez kodu lub wyłącza się funkcje wprowadzania kodu Vagiem lub było coś robione z radiem

albo było coś robione z radiem albo po prostu gość ma radio ze swojego samochodu w którym było zamontowane fabrycznie. Radio z którym auto wyjechało z fabryki jest tak zakodowane, że w tym konkretnym samochodzie o kod nie woła.

U mnie w concercie dokładanym też elektryk coś zakobinował (dokładałem to radio) i nie wołało o kod już więcej.

Nic nie musiał kombinować. Radio przez can sprawdza vin samochodu. Jak raz wpiszesz pin to nie będzie chciało kodu aż nie przełożysz go do innego auta.

juz kupiłem z kodem CONCERT PLUS czekam na dostawę

---------- Post dopisany 20-09-2012 at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany 18-09-2012 at 19:51 ----------

Radio zamontowane. Działa. Jednak Chorus grał lepiej. Zauważyłem że bas jest wyższy wysokie są bardziej stłumione.

Na chorusie było tak że jak dawałem treble na minus dodawał sie bas. tutaj tego nie ma.

Ogólnie gra gorzej. Czy da się zmienić ustawienia equalizera lub innych parametrów które by poprawiły jakość dźwięku chodzi mi o podpięcia VAGa