Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki laptop do domu?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Potrzebuje pomocy w wyborze laptopa do domu, budżet ok 3k, jeśli będzie warto to dołożę ale sprzęty za 4k odpadają ;) laptopa potrzebuje głównie do codziennego normalnego użytku, bardzo bym chciał 17 cali najlepiej w full HD ale z tego co widziałem na necie to ciężko o coś w rozsądnych pieniądzach, dobrze by było jakby się dało oglądnąć film na dvd i troche na necie posiedzieć bez kabla ;) do tego miło by było żeby uciągnął jakąś grę od czasu do czasu i CAD`a.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam z serii hp

https://m.hpdirect.com/hp/product/detail.do?itemId=B2S72AV&categoryId=1750384&path=Home%257CLaptops%257CENVY%257CHP%2BENVY%2BSleekbook%2B%2B6z-1000

Popatrz na te serie ja jestem zadowolony, tylko DVD nie maja ale tak to cieniutkie szybki rozejrzyj sie za nimi w pl nie pamietam czy mam dokładnie ten ale z tej serii i zawałem za swój koło £650

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie jest że bateria trzyma do 4h, realnie pewnie max 3, jeśli masz zamiar często korzystac z baterii to szukaj z większą pojemnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie jest że bateria trzyma do 4h, realnie pewnie max 3, jeśli masz zamiar często korzystac z baterii to szukaj z większą pojemnością.

powiem tak.. lapek o takich gabarytach zdecydowanie bedzie stał w jednym miejscu a co za tym idzie może być non stop pod kablem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłam Asusa Lamborgini. Bateria trzyma 3, 4 godz. Niewielki, wszędzie można zabrać. Dla mnie rewelacja, bo odpowiada moim potrzebom jeśli idzie o lapcika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio stalem przed podobnym wyborem i kupilem samsunga rf511 (i5, 1tb, 6gb ramu i gf 540). Wczesniej mialem vaio i ten samsung mega pozytywnie mnie zaskoczyl. Bateria przy filmach i kozystaniu z fifirifi ok 3-4h bez wiekszego jekniecia. Granie z baterii mija sie z celem, ale na kablu ida na nim praktycznie wszystkie nowsze tytuly. Kupilbym go 2 raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że czerwone są dobre.

Wszystkie czerwone ?:D moj lambo jest koloru wściekłej papryczki ale ja kobieta i wolę kolor a są białe , czarne i ostry pomarańcz. Wybór zawsze zależy od tego do czego ma służyć (parametry), bateria, szybkość i cena oczywiście. Ja z grubsza wiedziałam czego szukam :] wątek motoryzacyjny był niezbędny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie czerwone ?:D

Wszystkie bez wyjątku :decayed: Tak samo jak białe rowery są najszybsze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok już wiem mój to HP envy 6-1006ea, polecam głośniki ma beats audio grają niezle, jest to ultrabook także cieniutki, grafika radeon 7800 chyba procek, amd a6 bateria ok4-5h nowe gry smigaja, cenowo się mieści, kolor czerwono:decayed: czarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybrałem samsunga 550p7c z dyskiem ssd, i5, 8GB ram, głównie przez duża wydajność i niskie temperatury podczas obciążenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybrałem samsunga 550p7c z dyskiem ssd, i5, 8GB ram, głównie przez duża wydajność i niskie temperatury podczas obciążenia.

no i good bezawaryjnosci:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...