Jump to content
IGNORED

Nie palą się kontrolki (6 sztuk). Od czego zacząć?

ziko02
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie!

Mam problem typu... jak w temacie. Nie palą się kontrolki w środkowej części deski rozdzielczej. Chodzi o te pod wskaźnikiem temperatury silnika i ilości paliwa. 6 kontrolek. Pod nimi jest wyświetlacz z wizerunkiem samochodu, który wyświetla info na temat otwartych drzwi. Czy możliwe że to bezpiecznik? Czy bardziej prawdopodobne ze ten wyświetlacz padł?

Kolejną sprawą jeśli już jesteśmy przy desce rozdzielczej jest wskaźnik temperatury. problem juz poruszalem ale jeszcze chcialbym potwierdzic.

Mianowicie gdy silnik jest zimny, po przekreceniu kluczyka, temp. na blacie to 68 stopni, natomiast gdy auto sie nagrzeje i kanał 51 na klimatroniku pokazuje 90 stopni na blacie jest wtedy 98.

Diagnoza to czujnik temp.?

---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

Koledzy chyba wprowadziłem w błąd. Zasugerowałem sie licznikiem jaki ma kumpel w takim samym aucie, nawet z tego samego roku.

Mianowicie ja mam te kontrolki na prędkościomierzu po prawej. Jednak po przekręceniu kluczyka nawet na chwile nie podświetla mi sie kontrolka silnika i zapiętych pasów?

Pali się tylko air bag, abs, hamulec i akumulator. Tak powinno byc?