Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lekkie obniżenie


bob232

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam przy zmianie z 1BA na 1BE większej różnicy nie zauważyłem w komforcie,tj straty. Jeżdzę tak już z rok i jest ok, aktualnie mam z tyłu seryjne amorki bo dedykowany do 1BE się wylał. U mnie odpada niższe niż -20mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by miał ktoś 1be to jestem chetny:decayed: obecnie mam -40 i seryjne amory i buja niemiłosiernie:thumbdown:

Jak by co to mam do sprzedania springi z mojego 1 BE

jaka cena?

za 150 zł cały kpl.do oddania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem 1BE u siebie ale cały komplet amortyzatory+sprężyny ( auto dawca B5 sedan diesel w automacie czyli kat wagowe zachowane ) - po miesiącu jazdy stwierdzam że jest troszkę twardziej , komfort i tak jest zachowany a autko zdecydowanie lepiej prowadzi się na zakrętach i nierównościach ( porównanie mam kiepskie bo seryjne amortyzatory miały po 30-40% sprawności :decayed: )

Wysokości obniżenia nie jestem w stanie sprawdzić bo zapomniałem pomiary zrobić przed wymianą ale wizualnie jest zdecydowanie niżej , zwłaszcza tył który u mnie stał bardzo wysoko - także ogólnie polecam 1BE :wink:

aha przez miesiąc tylko raz obtarłem osłonę silnika w głębokiej koleinie na zakręcie przy zbyt dużej prędkości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało mi się dostać weiteci -30/30 mm in zabieram się za montaż. Ma takie pytanie czy po wymianie sprężyn luzujecie wahacze, w końcu zmienia się wysokość pracy zawiesznia. W poprzednim aucie tak robiłem (audi 80 B4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak inaczej chcesz wyciągnąc amora ze spręzyną ????

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba chodziło mu o luzowanie wahaczy nie na sworzniach tylko na tulejach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...