Skocz do zawartości
IGNOROWANY

System mocowania ISOFIX


kolunio1

Rekomendowane odpowiedzi


Czy lewą i prawą stronę uchwytu isofix można montować zamiennie??

Jeżeli pytasz o B6/B7 to lewa i prawa różnią się od siebie.


lewa czyli po stronie pasażera patrząc od przodu auta, czy lewa to będzie ta po stronie kierowcy??

Odwrotnie niż piszesz, Patrzy się zawsze tak jak się siedzi w aucie czyli lewa to strona kierowcy a prawa pasażera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego za wyjaśnienie, teraz wiem że potrzebuje strony prawej czyli za pasażerem.

Druga sprawa czy jest ktoś w stanie sprawdzić w etce z jakich jeszcze aut podejdzie ten uchwyt do b6/b7. Będę bardzo wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lewą i prawą stronę uchwytu isofix można montować zamiennie?? W jaki sposób odróżniane są strony?? lewa czyli po stronie pasażera patrząc od przodu auta, czy lewa to będzie ta po stronie kierowcy??

Z jakich jeszcze aut z grupy vag będzie pasować ten uchwyt?? A6, superb, passat??

Oczywiście chodzi o a4 b6 proszę nie sugerować się moim profilem

Nie, lewa różni się od prawej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z innej beczki pytanie jaki fotelik polecacie pod isofix recaro ,romer czy coś innego cena do 1200zl

Wysłane z galaxy S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupujesz nowy fotelik to zawsze w zestawie są adaptery.

Po zamontowaniu fotelika i tak ich nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby je zamontować musiałbyś ciąć kanapę, na forum był temat ze zdjęciami i wyszło to nawet ładnie ale zawsze istnieje niebezpieczeństwo że będzie się rozrywać w miejscach cięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby je zamontować musiałbyś ciąć kanapę, na forum był temat ze zdjęciami i wyszło to nawet ładnie ale zawsze istnieje niebezpieczeństwo że będzie się rozrywać w miejscach cięcia

Właśnie widziałem, ale zastanawiam się czy da się od innego auta zaaplikować takie zaślepki ala oryginały aby nie trzeba było nic ciąć bo skóry i alkantary nie będę niszczył ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można by było spróbować z passata B8, rozwiązanie podobne jak w naszych ale ładna zaślepeczka jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby je zamontować musiałbyś ciąć kanapę, na forum był temat ze zdjęciami i wyszło to nawet ładnie ale zawsze istnieje niebezpieczeństwo że będzie się rozrywać w miejscach cięcia

Właśnie widziałem, ale zastanawiam się czy da się od innego auta zaaplikować takie zaślepki ala oryginały aby nie trzeba było nic ciąć bo skóry i alkantary nie będę niszczył ;)

Wycinacz trzeba w B8 w B7 nie ma takiej konieczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, z tej zaślepki się nie strzela...

Ale ori wygląda jak kupa, jakby mojemu dziecku kawałek transformersa spadł jak się bawił i ktoś uklepał między fotelami ;)

można by było spróbować z passata B8, rozwiązanie podobne jak w naszych ale ładna zaślepeczka jest :wink:

O to to to. Wygląda elegancko, prawdopodobnie to przetestuję:

http://allegro.pl/vw-passat-b8-mocowanie-fotelika-3g0887233a-isofix-i5728802421.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dziecku to zrobi różnicę... Ja tam wkładam bazę isofixa i mi to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziecku :) mi wygląda to na samoróbkę. Jak jest ładna zaślepka wygląda to naprawdę przyzwoicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem zaslepki wraz z fotelikiem i baza. Rzeczywiscie zaslepki ori do b7 sa z d*py

Wysłane z mojego Z10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie zagiales. W b7 chyba nie ma takiej mozliwosci

Wysłane z mojego GT-P7500 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 na pewno się da zamontować mocowania z przodu bo ja mam. W sumie mam 3 x isofix w aucie. Fotele w wersji sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...