Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomysł na takie felgi


turbol

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw je jakoś podratuj i pomaluj, zrób porządek z "kapselkiem" i szpilkami a zobaczysz że zupełnie inaczej to będzie się prezentowało, nawet brak dekli się straci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw je jakoś podratuj i pomaluj, zrób porządek z "kapselkiem" i szpilkami a zobaczysz że zupełnie inaczej to będzie się prezentowało, nawet brak dekli się straci :wink:

dokładnie tak!!! Ogarnij je do "swieżości" i bedą zupełnie inaczej wyglądać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorabiałem do podobnych felg dekielki z aluminium, dekle zamówiłem w firmie wycinającej laserowo z 3mm płyty aluminium, pomalowałem je pistoletem najpierw podkładem do aluminium potem w kolor felg bazą i klarem na koniec. Wstawię zdjęcia po południu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu je sprzedać i tą kasę co chcesz w nie wrzucić dołożyć do ori używek. Poszedłbym w tym kierunku. Coś fajnego w dobrych pieniążkach na pewno znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzję podejmę po zimie. Spróbuje we własnym zakresie je odnowić ale dopiero jak założę koła zimowe.

Dzięki za pomysły czekam na więcej

Nie no nie ma nic więcej :wink: Albo je odnawiasz albo kupujesz nowe :wink: No chyba że wolisz takie :decayed: Nie ma sensu bawić się w jakieś dorabianie dekielków bo przy ich obecnym stanie będzie już tylko gorzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dekielki schludne :thumbup1: Choć jak dla mnie też takie nieco zbyt puste :wink: Co nie zmienia faktu że kolega turbol powinien najpierw doprowadzić same felgi do schludnego stanu a dopiero potem zastanawiać się nad dekielkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dekielki schludne :thumbup1: Choć jak dla mnie też takie nieco zbyt puste :wink: Co nie zmienia faktu że kolega turbol powinien najpierw doprowadzić same felgi do schludnego stanu a dopiero potem zastanawiać się nad dekielkami.

Oczywiście :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekielki ciekawe tylko szkoda, że bez znaczka

to akurat zaden problem, naklejki 3d ze znaczkiem audi i bedzie ladnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...