Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompa centralnego zamka-pęknięty magnes


markus85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od wczoraj coś dziwnego działo się z elektryką, po uzbrojeniu alarmu po chwili się wzbudzał, więc zamykałem auto z pilota bez uzbrajania ale zauważyłem że pompa centralnego pracuje jeszcze parę sekund po zamknięciu auta. Dziś jednak odmówiła zamykania, słychać jedynie tykanie. Więc ją rozebrałem a tam okazuje się że pękł magnes, który pracuje w środku. Ktoś kto rozbierał wie o co chodzi. Żadne sklejanie nie wchodzi w grę. Pytanie czy jest możliwość dokupienia tego samego magnesu?

W środku wszystko razem z elektroniką było przypruszone. Jaki jest orientacyjny koszt takiego magnesu jeśli w ogóle jest dostępny? Muszę to w miarę szybko ogarnąć i nie wiem czy szukać całej pompki czy regenerować swoją.

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Pzdr.

Markus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszczególnych elementów pompki raczej nie kupisz, ja kiedyś kupiłem uszkodzoną pompke za grosze i udało sie z 2 złożyć jedną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to nie jest magnes a kawałek grafitu, tak samo jak łopatki kompresora.

Kup byle jaką pompkę centralnego od B5 (literki nie będą miały znaczenia) i wymień sam kompresor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego markus85 , jak jestes zaiteresowany to pisz na pw mam taki kompresorek, taniej niz na allegro oddam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj nie tylko pompek z B5 :wink: ja na części wziąłem pompkę z jakiegoś Vw, chyba Golfa 4 i wirnik pasował bez problemu, na każdym szrocie tego pełno tylko zdejmij pokrywę i sprawdż co tam w środku siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...