Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana orginalnych głośników


tomasz102

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Problem mój polega na tym, że jeden głośnik "charczy" ( w drzwiach od kierowcy). Mam zamiast wymienić głośniki w obu przednich drzwiach na nowe. Czytałem dużo opinii oraz miałem okazje usłyszeć głośniki firmy hertz. Sądzę, że zadowolą one moje ucho. Które głośniki firmy hertz najlepiej będą pasowały do tego modelu ? Wiem, że bez dystansów się nie obejdzie, ze względu na fakt, że audi ma 3 śruby, które mocują głośniki. Dodam, że w moich drzwiach osobno są dwa głośniki: na dole niskotonowy, na górze wysokotonowy. Chciałbym, żeby dalej tak zostało. Proszę o pomoc w podaniu modelu oraz wymiarów tych orginalnych głośników.

Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b5 z przodu masz niestety 13. Kup model z odseparowanym głośnikiem wysoko tonowym o średnicy 13cm. Jak nie boisz się pracy to lepiej jest przejść na 16cm ale to jest więcej roboty. Trzeba zrobić specjalne panele pod głośniki. Montaż 16 jest opisany w tym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po doświadczeniach z A3 polece przerobke na 16. Miałem tez tam z przodu13 hertz a z tylu 16 hertz i nie ma wogole porownania. Teraz z przodu w b6 mam 16 hertz odseparowany oczywiscie a tył na razie ori ale chlopaki zaintrygowali mnie wzmakiem bose więc chyba go założeń bo podobno bardzo poprawia dzwiek tylu.

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...