Nowicjusz - wątek powitalny

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich , jestem tu nowy ,a ściągnęła mnie tu sprawa jak w temacie;) Ponieważ jak na razie mam blade pojęcie co pod maską klekoce liczę na pomoc , w przyszłości (być może już niedalekiej) będę mógł podzielić się swoimi doświadczeniami z eksploatacji autka.

Od jakiegoś juz czasu noszę się z zamiarem zmiany samochodu, mój wybór padł na Audi A4 :evil::a4fan: Uzupełniając swoją wiedzę na temat pszyszłego auta trafiłem na to właśnie forum i wygląda na to, że zostanę tu dłużej. Witam i pozdrawiam.

P.S.

Słyszałem od jednego z klubowiczów, że istnieje dział "Kupię-sprzedam" ja go niestety nie widzę, czy to kwestia uprawnień?

Problem rozwiązany. Po przywitaniu się "pojawiło się" Forum ogłoszeń :)

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Od kilku dni jestem szczęsliwym posiadaczem A4, przywiozłem go sobie z Niemiec. No i jak to zwykle bywa na początku, mam bardzo dużo pytań odnośnie wszystkiego :> A w związku z tym, że jestem laikiem :confused4: , proszę o mnóstwo wyrozumiałości :wink4: Pozdrawiam.

Witam wszystkich.

Od jakiegoś miesiąca jestem właścicielem B5 zciągniętej z Niemiec i jak narazie jestem bardzo zadowolony; mimo swojego już wieku (12) nie sprawia żadnych problemów i oby tak dalej.

Pozdrawiam wszystkich klubowiczów A-4..