Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy filtry?


fireman82

Rekomendowane odpowiedzi

....śmiało można brać filtrona, co do jakości wykonania jak i do dopasowania nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Od kilku lat zmieniam regularnie filtry tejże firmy w 99% tdi i nigdy nie było żadnych zastrzeżeń - a mam za każdym razem możliwość dokładnego ich obejrzenia na kolejnych przeglądach, oprócz mann'a, knechta czy też boscha w podobnych proporcjach ludzie przyjeżdżają własnie z filtronem, nie zdarzyło się nigdy by filtr się rozleciał, rozerwał czy też w inny sposób nie przetrwał próby czasu....

....jak napisano wyżej również dla mnie ważniejsza jest regularna zmiana oleju po max 15 tyś i to bez longlife, bo te akurat nie służą naszym wałkom i popychaczom....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak filtr jakim jest kazdy wie a kazdy kupi to na co go stac ja ostatnio w hurtowni motoryzac.znanej nie bede mowil jakiej z zaprzyjaznionym sprzedawca stwierdzilismy ze jeden h,,,tyle ze w innym opakowaniu kabinowy z takiego czerwonego pudelka jakis tam jest identyczny co filtrona i boscha roznica w koloze gabki uszczeln.tylko mann i jakis tam za prawie 100pln mialy zupelnie inny papier kupilem 15 pln taniej niz filtron a towar taki sam nawet zapakowany w taka sama folijke tylko pudlo inne

Wiadomo pewne rzeczy lepiej kupic lepsze ale czy nie lepiej czesciej takie pierdoly na nowe wymienic ?

Filtr paliwa wymieniam 2 rzay w roku tak samo i olej robie 30 tys a co kupie to zalezy od tego ile schowam w skarpete ale jak sie dba tak sie ma

Uwazam ze jak kupowac to zawsze warto porownac towar czy warto tyle placic za logo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtron jest w zupełności atrakcyjny cenowo i jakościowo. Nie ma potrzeby kupować jeszcze tańszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam Filtrona że względu że po 10tys km filtr oleju skresil się jak szmatka i po okresie trzech miesięcy. A zalecali na warsztacie mi następną wymianę po min 20 tyś a nie więcej niż 25 tyś km. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...