Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecany mechanik od Audi


Spidan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też polecam Sawę, wybrałem się do nich z podejrzeniem uszczelki pod głowicą z nastawieniem że wydam fortunę, a chłopaki znaleźli wyciek płynu chłodzącego i w ciągu 1 dnia naprawili auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też dosyć długo szukałem mechanika, który ogarnie coś więcej poza wymianą oleju i w końcu znalazłem.

Polecam warsztat na Łazienkowskiej https://www.facebook.com/twojwarsztatlublin/?fref=ts

co prawda niepozorny z zewnątrz ale chłopaki ogarniają VAG-i aż miło (inne marki zresztą też).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a co powiecie o ProWorkshop zlokalizowany w Panieńszczyzna 44G?

Mają sporo opinii na dobrymechanik.pl i wszystkie pozytywne.

Korzystał ktoś z ich usług?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś u Patryka robiłem mazde 6 i byłem mega zadowolony, chyba się nie popsuł od tamtego czasu, dzwoń dogadaj wszystko i sam ocenisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam zaufanie tylko do jednego mechanika w Strzyżewicach jakieś 20 km pod Lublinem, namiary mogę dać na PW :)

Wszelkie VAGi zna jak własną kieszeń, swapuje i naprawia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

posiadam super wydajny i niezawodny silnik 2.0 alt :) (oczywiście żart - desperacji) i szukam warsztatu na terenie Lublina lub w woj. Lubelskim, który by coś mógł poradzić na zmniejszenie poboru oleju, NIE PISZE O CAŁKOWITEJ LIKWIDACJI PROBLEMU POBORU OLEJU, ale zmniejszenie do wartości do pół litra na 1000 km. Warsztaty które odwiedziłem i niestety się zawiodłem:

1. Auto Remont Lipert,

2. PROWORKSHOP (na wieść o tym silniku mają ciarki),

3. EXIM AUTO.

Przymierzam się do warsztatu "Auto Perfekt Sawa Lublin, Choiny 35B",  może ktoś na temat tego warsztatu i tego silnika jest w stanie napisać.

P.S. tematy ze swap'em na 1.8T czy modami z odmą już słyszałem, chodzi mi o konkretny warsztat, który zna temat tego silnika i odpowiednio go potraktuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2016 o 14:07, toman napisał:

Osobiście mam zaufanie tylko do jednego mechanika w Strzyżewicach jakieś 20 km pod Lublinem, namiary mogę dać na PW :)

Wszelkie VAGi zna jak własną kieszeń, swapuje i naprawia :)

Wyślij te namiary na pw jak możesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w którymś z powyższych serwisów ogarną rozrząd w 3.2 FSI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.08.2019 o 15:37, Nusek1992 napisał:

Witam,

posiadam super wydajny i niezawodny silnik 2.0 alt :) (oczywiście żart - desperacji) i szukam warsztatu na terenie Lublina lub w woj. Lubelskim, który by coś mógł poradzić na zmniejszenie poboru oleju, NIE PISZE O CAŁKOWITEJ LIKWIDACJI PROBLEMU POBORU OLEJU, ale zmniejszenie do wartości do pół litra na 1000 km. Warsztaty które odwiedziłem i niestety się zawiodłem:

1. Auto Remont Lipert,

2. PROWORKSHOP (na wieść o tym silniku mają ciarki),

3. EXIM AUTO.

Przymierzam się do warsztatu "Auto Perfekt Sawa Lublin, Choiny 35B",  może ktoś na temat tego warsztatu i tego silnika jest w stanie napisać.

P.S. tematy ze swap'em na 1.8T czy modami z odmą już słyszałem, chodzi mi o konkretny warsztat, który zna temat tego silnika i odpowiednio go potraktuje.

Lepiej byłoby jakbyś wrzucił namiary na ten warsztat w Strzyżewicach tutaj oficjalnie na forum. Każdy miałby bezpośredni szybki dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KUMAREK napisał:

Lepiej byłoby jakbyś wrzucił namiary na ten warsztat w Strzyżewicach tutaj oficjalnie na forum. Każdy miałby bezpośredni szybki dostęp.

kurcze trochę nie rozumiem o jaki warsztat koledze chodzi ? :eusathink:, ostatecznie zrobiłem remont w EXIM AUTO bo mieli więcej ZA niż PRZECIW... kosztowało mnie to ponad 4 tys, jest znacznie lepiej ale nie jest tak że olej stoi w miejscu... ciężko mi ale próbuje się oswoić ze stwierdzeniem, że ten typ tak ma... yyy rozpisałem się, a miałem podać namiar na warsztat w Strzyżewicach o którym pierwszy raz słyszę ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2020 o 15:48, Nusek1992 napisał:

kurcze trochę nie rozumiem o jaki warsztat koledze chodzi ? :eusathink:, ostatecznie zrobiłem remont w EXIM AUTO bo mieli więcej ZA niż PRZECIW... kosztowało mnie to ponad 4 tys, jest znacznie lepiej ale nie jest tak że olej stoi w miejscu... ciężko mi ale próbuje się oswoić ze stwierdzeniem, że ten typ tak ma... yyy rozpisałem się, a miałem podać namiar na warsztat w Strzyżewicach o którym pierwszy raz słyszę ? :D

Tak zgadza się, palnąłem gafę, z tym warsztatem w Strzyżewicach i zamiast do innego forumowicza , a pospiechu poszło do ciebie.

Ja na razie korzystam z warsztatu KAP-AUTO ul.Rapackiego 12 Lublin. Załoga w porządku, ceny w stosunku do innych b.dobre jak nie najlepsze na Lublin. Wymiana oleju , filtrów, tarcze i klocki. Wszystko przebiegło w porządku. Dalsze przygotowania są do wymiany rozrządu . Na razie to początki u nich i za dużo się nie wypowiem zobaczymy dalej, ale jak za 1-szym razem to jestem pod wrażeniem, ceny jak i podejście do wykonywanej pracy.

Wymiana tarcz i klocków przód 100zł, wymiana oleju i filtra - 40zł

Takie ceny usług spotkałem  grubo poza miastem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2016 o 14:07, toman napisał:

Osobiście mam zaufanie tylko do jednego mechanika w Strzyżewicach jakieś 20 km pod Lublinem, namiary mogę dać na PW :)

Wszelkie VAGi zna jak własną kieszeń, swapuje i naprawia :)

A czy nie lepiej byłoby jak by kolega wrzucił namiary na ten warsztat w Strzyżewicach tutaj oficjalnie na forum. Każdy miałby bezpośredni szybki dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, polecicie jakiś warsztat na Lubelszczyźnie co ogarnie całą geometrię i zbieżność? Temat błachy, ale dwa warsztaty w Chelmie poległy (problem z pochyleniem kąta kół przednich). Wymieniony zawias przód, tył, amorki sprawne, sprężyny też, a auto dalej "pływa" na drodze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,odświeżam temat.Potrzebuję warsztatu ktòry skupia się na szczegòłach.Ktoś, coś ma sprawdzonego.Silniczek 1.8T.Chodzi o rozrząd.

Edytowane przez arturo77lbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuję specjalisty od 1.9 TDI.

Chodzi o układ chłodzenia i dokładną diagnozę.

Może być z poza Lublina.

 

Co sądzicie o „Auto Perfekt. Naprawa AUDI, VW, BMW, SKODA, SEAT. Części Audi, BMW”??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...