Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Może ma ktoś koledzy w sprzedaży stabilizator 20/22mm ? :D

Czy mi sie wydaje, czy tylnych nigdzie nie ma na aukcjach ? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, STANIV napisał:

Może ma ktoś koledzy w sprzedaży stabilizator 20/22mm ? :D

Czy mi sie wydaje, czy tylnych nigdzie nie ma na aukcjach ? :facepalm:

Ciężki temat. Sam szukałem z pół roku. W końcu znalazłem i wyciągnąłem z s4 z końca produkcji 22mm.Wlasciciel nie wiedział co sprzedawal?cena była smieszna

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, STANIV napisał:

Może ma ktoś koledzy w sprzedaży stabilizator 20/22mm ? :D

Czy mi sie wydaje, czy tylnych nigdzie nie ma na aukcjach ? :facepalm:

Na aukcjach ciężko ja znalazłem z s4 komplet na grupie na Facebooku. Tylko też szybko idą najlepiej się ogłosić na takiej grupie ze chce się kupić ale tu znowu najlepiej szukać gdzieś blisko bo nie ma nigdy pewności co przysla a wiadomo jak to z handlarzem. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, dekiel 13 napisał:

W ASO ile sobie liczą teraz za przód i tył ?  :eusathink:

 

Na pierwszej stronie masz nr oem części i sprawdź sobie na Getem. Pl wpisujesz ten nr i ci wyskakuje dana część, towar z Niemiec oryginał Audi może trzeba i czekać koło miesiąca ale ja kupiłem amortyzatory oryginalne 1be i dużo taniej jest już w ASO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mr.Joker napisał:

Na aukcjach ciężko ja znalazłem z s4 komplet na grupie na Facebooku. Tylko też szybko idą najlepiej się ogłosić na takiej grupie ze chce się kupić ale tu znowu najlepiej szukać gdzieś blisko bo nie ma nigdy pewności co przysla a wiadomo jak to z handlarzem. 

Ile za komplet na grupach cenią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bombel8407 napisał:

Ile za komplet na grupach cenią?

Ja dałem 300zl. A tak to gościu  mówił że pojedynczo po 200zl jak byś jeden bral. Spoko opcja właśnie jestem w trakcie odświeżania. No i montaż na dniach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, bombel8407 napisał:

Na getem.pl przód 530zł tył 780zł a w Aso przód 810zł a tył 950zł

No to różnica fest tak samo jak  kupowałem amorki to wychodziło na 4 sztukach 900zl roznicy między Getem a ASO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Teraz, Mr.Joker napisał:

No to różnica fest tak samo jak  kupowałem amorki to wychodziło na 4 sztukach 900zl roznicy między Getem a ASO. 

To są ceny bez zniżek. Ja pracuje w ASO to mam upust.

4 minuty temu, Mr.Joker napisał:

Ja dałem 300zl. A tak to gościu  mówił że pojedynczo po 200zl jak byś jeden bral. Spoko opcja właśnie jestem w trakcie odświeżania. No i montaż na dniach. 

Ja z RSa 500zł po 95tyś lotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, bombel8407 napisał:

 

 

To są ceny bez zniżek. Ja pracuje w ASO to mam upust.

Ja z RSa 500zł po 95tyś 

No ale chyba nie az tyle ? no z rs napewno ciut drożej. Ja nawet nie wiem ile było przebiegu ale z reguły takie auta nie robią po 300tys i więcej, tak mi się wydaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobic jak na tylnim stabilizatorze plastikowe tulejki są w średnim stanie? Są jakieś gumy stabilizatora, które będą pasowały na sam goły pręt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2020 o 17:09, trepek napisał:

Co zrobic jak na tylnim stabilizatorze plastikowe tulejki są w średnim stanie? Są jakieś gumy stabilizatora, które będą pasowały na sam goły pręt?

Gdzies tu czytalem ( nie moge znalezc postu ale jakis stary z przed 4-5 moze wiecej lat) ze ktos probowal to kleic i dodatkowo nalozyl na to aluminiowa blache z puszki po jakims napoju tylko nie pamietam  jak to dzialalo na dluzsza mete Ogolnie lipny temat jak to sie posypie jedynie dorobic taka tulejke z jakiegos tworzywa  rozciac i zalozyc na kleju (ja bym przynajmniej tak probowal zrobic gdybym chcial zostac przy tym co mam). Zakladaj 20mm tam nie bylo tulejek :D Sam czekam wlasnie na montaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Mr.Joker napisał:

Gdzies tu czytalem ( nie moge znalezc postu ale jakis stary z przed 4-5 moze wiecej lat) ze ktos probowal to kleic i dodatkowo nalozyl na to aluminiowa blache z puszki po jakims napoju tylko nie pamietam  jak to dzialalo na dluzsza mete Ogolnie lipny temat jak to sie posypie jedynie dorobic taka tulejke z jakiegos tworzywa  rozciac i zalozyc na kleju (ja bym przynajmniej tak probowal zrobic gdybym chcial zostac przy tym co mam). Zakladaj 20mm tam nie bylo tulejek :D Sam czekam wlasnie na montaz.

Powiedzmy, że za darmo dostałem stabilizator 18mm (a sam mam 16mm), na stabilizatorze mam te plastikowe tuleje ale są pęknięte (na dwa kawałki), własnie myslę aby na tuleje dać termokurczkę i tak złożyć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, trepek napisał:

Powiedzmy, że za darmo dostałem stabilizator 18mm (a sam mam 16mm), na stabilizatorze mam te plastikowe tuleje ale są pęknięte (na dwa kawałki), własnie myslę aby na tuleje dać termokurczkę i tak złożyć ;-)

W sumie jak cos zostalo tej tulejki to opaska powinna wystarczyc zeby sie owa tulejka nie rozsypala ;)

BTW nie masz zawieszenia s- line ? bo przegladalem twoj temat o aucie i myslalem ze jest w s-line :eusathink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Mr.Joker napisał:

W sumie jak cos zostalo tej tulejki to opaska powinna wystarczyc zeby sie owa tulejka nie rozsypala ;)

BTW nie masz zawieszenia s- line ? bo przegladalem twoj temat o aucie i myslalem ze jest w s-line :eusathink:

 

Ja mam pontona na zawiasie BA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, trepek napisał:

Ja mam pontona na zawiasie BA ;)

Tez mialem :D zmienilem na s line ale mialem niedosyt i zalozylem eibacha i do tego te stabilizatory z s4 bede montowal przod i tyl. Nisko jest ale prowadzi sie duzo lepiej i komfort bardzo nie ucierpial. Jak beda jakies problemy z wysokoscia( w sensie bedzie mi to przeszkadzalo na dluzsza mete ze jest nisko, bo na chwile obecna sie tym ciesze po prostu :D) wroce do s-line zostawilem sobie sprezyny ale nigdy wiecej 1ba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tyl będzie "mocniejszy" niż przód to nie będzie w drugą stronę analogicznie. Był tu gdzies link do strony gdzie jest wszystko ładnie wyjaśnione. Spróbuję znaleźć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

favicon-192x192.png
WWW.OPONY.COM.PL

Sprawdź, w jaki sposób możesz korygować tendencję swojego samochodu do nad- lub podsterowności.

Proszę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...