Spotkania w Szkocji- Zapraszamy

artorro27

odswieze temat-jesli chodzi o mnie ,to sie pisze na takowy,do granicy szkocckiej mam 35 km,wiec jak cos ,mozesz na mnie liczyc,ale jakos od czerwca cisza :mysli:

ostatnio byl mini spocik w Leeds,moze ,jak sie zrobi cieplej moznaby pomyslec cos z okolic anglii,szkocji i irlandii?[br]Dopisany: 18 Grudzień 2008, 20:24_________________________________________________zadaje pytanie do wszystkich-robimy spota?[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 22:55_________________________________________________i co ze spotem?sa chetni,jak nie chcecie podjac sie organizacji,to zapraszam do mnie :wink4:

organizujemy spota w lipcu w Leeds,jak chcesz to sie umowimy i mozemy razem smignac na dwie furki,a z jakiego miasta w ogole jestes?[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 23:57_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/reszta_swiata/spotkania_w_srodkowej_czesci_anglii-t45415.0.html;msg497334

wklejam linka do spota,kolejnego ,ktory bedzie w Bradford,kolo Leeds-11-12 lipca-jest mozliwosc zabookowania noclegu w hotelu,info jest tam-wszytkich chetnych zapraszam do tamtego watka-ustalimy szczegoly i plan trasy,jesli ktos reflektuje na mini zlot ,beda A4 z naszego Klubu,ale takze goscie z klubu A6-wiec zapowiada sie ciekawy pobyt... :wink4:

szykujemy kolejny zlot audimaniakow w Anglii,tylko czekamy,az wszyscy wroca z wakacji-wiec jesli znajda sie chetni ze szkocji-linka mam w podpisie... :wink4:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 17:48_________________________________________________Panowie-powracam do tematu,bo zauważyłem jakby większą frekwencje ze Szkocji-można cos w Szkocji zrobić :naughty:

Witam ja tez mieszkam w Szkocji niedaleko Glasgow jak by cos to tez jestem za spotkankiem z kolegami

no to czekamy na reszte- Faster-jak znajdziesz kogoś ze Szkocji na Forum-podrzuć mu linka,ja tez tak będe robic :wink4:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 00:21_________________________________________________no co tam?-duch do mnie w sobotę przyjżdża-więc dwuosobowy spot z vagiem będzie :gwizdanie: :wink4::decayed:

a tak potwierdzam :> jeżeli zaś chodzi o jakiś zlocik to z ochotą myślę o tym od dłuższego czasu :slina: niestety jakoś nie można dojść do porozumienia , audimaniacy w Anglii są lepiej zorganizowani ale jechać ponad 6 godzin w jedną stronę mi się za bardzo nie uśmiecha :thumbdown:co innego do 2 no góra 3 godzin w jedną stronę ale musiało by się znaleźć kilka osób :wallbash: to co mała pobudka może? :hi: pozdrawiam szkociaków

Ja z Edinburgha i jestem za spocikiem w Szkocji, chetnie poznalbym kolegów z klubu :)

Pozdrawiam

Panowie-jest propozycja zlociku w Bradford koło leeds-ponownie,jakoś w lipcu-bylibyście zainteresowani?

Ja w lipcu od 10 do 24 mam urlop i bede w PL, ale w kazdym innym terminie jestem na TAK !!!

osobiście nie widzę problemu-duch na pewno też by sie chciał zobaczyć-jak przyjechał do mnie-to i ja mogę do Was przyjechac się zobaczyć i pogadać :wink4:

Witam!

Chetnie sie przylacze, mieszkam w Yorku, jednak moze macie jakies pomysly na spotkanie w ciekawym miejscu?

Wiele ang.klubow organizuje spociki w Scarborough/Filey/Bridlington lub innych nadmorskich miejscowosciach. :good:

Do Glasgow mam dosc daleko - 212mil/4h30min, ale to nie problem.

Pozdrawiam :hi: