Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z połaczeniem bluetooth


marcin1983

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja też miałem problem z połączeniem z bluetoothem dlatego chciałem się podzielić swoim doświadczeniem może komuś pomoże. Zmieniłem telefon z Samsunga s3 neo na xcover3 i nie mogłem się połączyć z zestawem w moim aucie a4 b7 2006r ale robiłem to jadąc w trasie natomiast kolega mi podpowiedział że do samego parowania urządzeń w mieście może być zbyt dużo zakłóceń I faktycznie tak było u mnie w garazu połączył się za pierwszym razem ale po skanowaniu widział tylko zestaw mojej żony i mój a nie dziesiątki innych. Także warto spróbować zanim się za Nie szukać dalej pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 opcje:
1. Włącz BT w telefonie i zobacz, czy znajdzie Audi.
2. Podepnoj VAG na kanale 77
3. Zajrzyj pod fotel pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podzielę się moja historia ponieważ moze komus pomoże. W moim a4 b7 sline 2007 mam radio oryginalne ale kasetowe. Do głowy by mi nie przyszło ze może być Bluetooth. Pewnego dnia wyszukując coś przez bt moj telefon znalazł bt audi jak się okazało mojego. Niestety sytuacja już się nie powtórzyła. Koniec końców wymieniłem sterownik 8P0862335H który znajdował się przy zewnętrznej szynie fotela pasażera  (dostanie do puszki i wyciągnięcie jej wraz z modułem jest możliwe bez odkrecania siedzenia dochodząc pod wykładzinę podłogowa od strony plastików progowych. ). Wszystko działa, dane z książki wyświetlają się przy zegarkach. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio nie ma znaczenia co do istnienia w aucie insalacji BT...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...