Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma takiej potrzeby :)

Jedynie co,to niestety mam najprawdopodobniej kosz sprzegla do wymiany w skrzyni, jezdzic jezdzi,ale lepiej to zrobić:D

Bartas z Wrześni będzie w następnym miesiącu działał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 trochę słabe, ale w trasie przy 130 spala 7.2l co mnie zadowala + olej co mnie nie zadowala [emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej potrzeby :)

Jedynie co,to niestety mam najprawdopodobniej kosz sprzegla do wymiany w skrzyni, jezdzic jezdzi,ale lepiej to zrobić:D

Bartas z Wrześni będzie w następnym miesiącu działał :D

W zimę zmienisz zdanie :decayed:

A nawet na mokrym jest różnica po deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie czasem był problem z 1,2 lub wstecznym. Przed odpaleniem elegancko, po zapłonie kilka pierwszych zmian jakby haczyło lub sporadycznie nie wysprzeglało 2 biegu. Wymieniłem płyn hamulcowy i jest ok, bąbel powietrza lub stary płyn (stary łapie wilgoć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem jeszcze okazji jeździć z quattro i może dlatego :)

2.0 trochę słabe, ale w trasie przy 130 spala 7.2l co mnie zadowala + olej co mnie nie zadowala [emoji14]

Ostatnio miałem okazje sprawdzić ile mój w trasie wezmie, z pełnym bagażnikiem i 5osób na pace, prędkość 150-180 napił się 12litrów LPG.

W dodatku źle była ustawiona instalacja, brak mocy itd, wszystko zostało zmienione, i czekam na najbliższa okazję i sprawdzenie, czy spalanie coś spadnie czy nie:) chociaż 12 litrów to i tak nie jest dużo, w mieście ok 13-14.


A jak tam u was na LPG, CHECK sie pojawia ??

Edytowane przez Lukasz_konin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie było mocy to teraz spalanie może wzrosnąć hehe

Właśnie przed chwila skończylismy stroić mi lpg z ghostem na afr. Teraz Vałka powinna jeszcze lepiej jechać cel to ta sama moc co PB przy ostatnim pomiarze było na PB 155KM a na LPG 149KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakoś w tamtym roku miałem wgrana mapę do lpg wymiana filtrów i dwa wtryski nowe do tej pory nic mi się nie dzieje (odpukać w nie malowane: ) ) :hi:

A doda że instalacja to stag 4

Edytowane przez Sylwek A 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien podejść różnica jest taka,że przedlifty miały 22 cm polifty bodajże 23cm. Róznica między ramką była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to tego nie wiem bo w tych nowszych autach mogli robić już inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Finlandii lecialem szutrową drogą stówke, wpadłem w dół przodem z lekko wcisnietym hamulcem. Efekt jest taki że hamując z dużych prędkości cały przód jakby skacze. Zawiecha zero luzu, wygiely się tarcze lub piasty - jutro będzie mi warsztat czujnikiem sprawdzał. Miał by ktoś coś? W weekend mam wyjazd :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...