Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście zaglądam tu, kusi mnie by się kiedyś wybrać na jakiś spot audi gdyby był z ciekawości bo nigdy nie byłem, od nie dawna mam a4 b5, chociaż osobiście niestety nic nie modzilem więc bym się zastanawiał czy pojechać, zwłaszcza na moich fabrycZnych 15 :D . Mam również kumpla który ma taką samą b5 jak ja, na razie robimy spoty z dwóch aut :) (z okolicy Konina jesteśmy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zgibał mi się kabel do vaga. Ma ktoś czas mnie podpiąć w okolicy Słupcy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście zaglądam tu, kusi mnie by się kiedyś wybrać na jakiś spot audi gdyby był z ciekawości bo nigdy nie byłem, od nie dawna mam a4 b5, chociaż osobiście niestety nic nie modzilem więc bym się zastanawiał czy pojechać, zwłaszcza na moich fabrycZnych 15 :D . Mam również kumpla który ma taką samą b5 jak ja, na razie robimy spoty z dwóch aut :) (z okolicy Konina jesteśmy)

Ja też nic nie modziłem i mam fabryczne alu 15, ma być:

pełen FIS z manetką

tempomat

Kiera multi

Radio concert + bluetooth

Plany są od dwóch lat, ale z realizacją coś nie idzie :D

Ja osobiście zaglądam tu, kusi mnie by się kiedyś wybrać na jakiś spot audi gdyby był z ciekawości bo nigdy nie byłem, od nie dawna mam a4 b5, chociaż osobiście niestety nic nie modzilem więc bym się zastanawiał czy pojechać, zwłaszcza na moich fabrycZnych 15 :D . Mam również kumpla który ma taką samą b5 jak ja, na razie robimy spoty z dwóch aut :) (z okolicy Konina jesteśmy)

Też potrzebuje kabel i na pro stronie tyle jest tego że nie ogarniam :) jak byś coś dobrego wskazał to zakupie Edytowane przez xsebo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście będę w sobotę pod ferio w Koninie wieczorem na samochodowym kinie na parkingu. Z tego co słyszałem właśnie Moto show ma być po południu, być może się wybiorę bo będę akurat u kobiety w Koninie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety też w sobotę pracuję na nockę więc. Niedziela jak najbardziej może w końcu coś wypali. Ja osobiście zbieram graty i codziennie katuje olx, allegro itp. cierpliwość popłaca oto taki full fis kupiłem za 49 zł w bdb stanie z białym podświetlaniem zegarów. :decayed:

Pany odzywajcie się na facebooku w naszej grupie bo pustki tam totalne a szybciej coś ogarnąć idzie tutaj mega mało osób siedzi.

FOTA ZAPODANA Z NETA BO POŁOWA KUPIONYCH GRATÓW JEŹDZI ZE MNĄ W BAGAJU A RESZTA GRZEJE PÓŁKI W GARAŻU. TERAZ POLOWANIE NA S4, HEBLE 320 od S4, recaro + kiera ( mam już fajną koncepcję) konsola 2 din progi s4, gwint i jakieś alusy 18.. Niedługo założę nowy temat albo większość będę wstawiał na fejsie w mojej grupie WORK&STREET. Generalnie sporo gratów leży i czeka aż wpadnie do niuni. Mam nadzieję,że sezon 2016 będzie już obfity :) W między czasie z Arkiem od czarnej B5 wykupić chcemy swoje rejki jedna to SNOW moja SLOW 2 auta z grupy WORKSTREET o podobnych rejkach którymi bd się promowali. Tak więc cała zima na zbieranie gratów. Z mechanicznych rzeczy to plany są duże. Mam zamiar doj**ać 1.8t w DP, przelot 2.5 cala + intercooler+ turbo hybryde i większe wtryski od bexa całość stawiam na 270-300km. :jerk:

937ddf2e050d540926d1c80661267ca4.jpg


Będę miał na sprzedaż licznik 1/2 fis w bdb stanie jakby ktoś chciał ;)

SPOT NIEDZIELA 13.09 godzina 16:00 !


https://www.facebook.com/events/513875562112564/

Edytowane przez KeteO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wszyscy którzy wchodzą tutaj na forum rejestrujcie się na nowym na którym my siedzimy. Tutaj niestety większość działów już umarło i nastąpił podział. Stara ekipa poszła na b5 battalion.pl

Niestety administrator zabronił wklejania linku i używania tej strony dlatego znajdziecie nas na :

www . b5 battalion . pl -----> dział SPOTY -----> Konińsko-Słupeckie

Edytowane przez KeteO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, chcę przyciemnić szyby w swojej a4, może ktoś, kogoś polecić z Konina lub okolic co się tym zajmuje? Oczywiście za przystępną cenę. Zakłady, które ogłaszają się w necie mają trochę kosmiczne ceny;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać. :hi: ja robiłem w turku coś koło 300zł wyniosło mnie to z wydatek firma auto szyby turek jakoś tak zrobili mi ładnie ja jestem zadowolony jeszcze wiem że kolega Darek tam robił lecz on wszystkie szyby i cenę pewnie miał inna sprawdzona dobra firma lecz chłopaki w koninie też robili ale nie wiem u kogo? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tam robiłem :) ceny kosmiczne bo w B5 trzeba sie narobić bo szyba z ramka wychodzi a potem trzeba to jeszcze ustawić by nie wiało Ci w aucie dlatego taka cena.

W golfach itp mam ramkę na stałe a to różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem jak wymieniałem przednią szybę w marantowie za meblami abra. Polecili kolesia z ich oddziału w kole, mówili że jest najlepszy. Bierze 200 zł + folia we własnym zakresie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...