Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Was serdecznie ! :) Jestem nowicjuszem, mieszkam w Poznaniu ale pochodzę ze Ślesina więc myślę że jak będzie coś organizowane to w miarę możliwości na pewno zawitam :) Pozdrawiam miłośników Audi i do usłyszenia i zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza ciszą, ale moja audiczka niestety stoi, w piątek strzeliłem w klientke która mi zajechała pas na rondzie. Niestety rzeczoznawca ma być dopiero pod koniec tygodnia, a jeździć nią nie można bo je.ło wspomaganie :( no i kaszana na jakies 2-3tygodnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się u mnie tak . W czwartek urwał mi się wahacz dolny na przodzie koło się przestawiło i wielki uj.. Szczęście,że akurat podczas ruszania i skrętu ostrego mi się to stało nie podczas jazdy np 100km/h, podwiązałem go do ośki i dojechałem do mechanika 30 km/h na szczęście tylko wahacz poszedł wiec mi wymienił od ręki czekałem jakieś 2-3h z częściami. wszystko okej aż do poniedziałku godzina 5 rano jadę z Konina do Bełchatowa a tu w turku a dokładnie kawałek za przykoną nagle słysze delikatne wycie jakbym najechał na pas na autostradzie za chwile mi mrugają za mną kolesie a sekunde potem mnie rzuciło na prawo i lewo miałem wrażenie jakby opona jebła. Zatrzymuje się na drodze( pobocze) i ani do przedu ani do tułu jechać się już nie dało po zatrzymaniu bo jebało gumą, koło stało po skosie a próbując jechać do przodu czy tyłu auto zachowywało się jak na zaciągniętym na maxa ręcznym czyli prawie gasło przy ruszaniu. Żeby nie zajechać sprzęgła dałem spokój i o 5 stoje na środku drogi przelotowej TUREK-UNIEJÓW... Cód był taki,że 50 m dalej była zatoczka i na wstecznym jakoś przeciągnąłem na hama go do zatoczki by nie utrudniać ruchu. Do 8 rano czekałem aż otworzą sklep z częściami. Mam w okolicy paru znajomych i koleś przyjechał do mnie by mi to zrobić na miejscu. Tak jak myślałem okazało się,że to łożysko poszło. Gdy ściągłem hamulce z tarczą dosłownie rozsypało się na mak.. 5h stania w zatoczce ale udało się pojechałem dalej ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka pany. Dawid, z naszym szczęściem w przygodach to chyba na pasterke trzeba się przejść.

Jadę a2 ponad 200 na budziku z rodziną do poznania, zjezdzajac już coś zaczęło rumotac. W drodze powrotnej zaczęło całą będą telepac. W końcu znalazłem mechanika chętnego do pracy, lewe przednie koło miało odkrecone szpilki na 1-1.5 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka pany. Dawid, z naszym szczęściem w przygodach to chyba na pasterke trzeba się przejść.

Jadę a2 ponad 200 na budziku z rodziną do poznania, zjezdzajac już coś zaczęło rumotac. W drodze powrotnej zaczęło całą będą telepac. W końcu znalazłem mechanika chętnego do pracy, lewe przednie koło miało odkrecone szpilki na 1-1.5 cm

Ktoś cię bardzo nie lubi, bo samo się raczej nie odkręciło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, ponoć alus potrafi się odkręcić. Zakład gdzie zmieniam koła teraz sprawdza każdą szpilke markowym kluczem. Z obserwacji widzę że kilka dociągali pół obrotu po kluczu udarowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i z rodzina 200km/h ? Ok. Zaprasza na drugie forum spot w Turku ?? Mam dobra miejscówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za jakimś spotem któryś weekend godziny popołudniowo-wieczorne. Przez Turek jadę co tydzień w piątek około 18-19 z bełchatowa więc można coś ogarnąć nawet w PT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...