Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] radio concert i zmieniarka cd


kowol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam radio concert na kasety z 2000 roku.Kupilem do niego zmieniarke cd z koncowka zenska 8DIN(orginal z znaczkiem audi na klapce)

prawdopodobnie rok produkcji 1996.Podlaczylem i jest problem.Zmieniarka dostaje zasilanie,mozna wyciagnac magazynek z plytami i to

wszystko.Radio jej nie widzi,nie mozna wlaczyc,sterowac kompletnie nic.Probowalem poprzekladac kable we wtyczce ale to nic nie daje.

Znalazlem nawet schemat na http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/oemchan.htm , przeszukalem forum i nic.Moze sie

ktos orientuje co jest grane i jak to podlaczyc?Moze ten model zmieniarki nie pasuje do radia?Czy jest roznica miedzy zmieniarka z koncowka din8 i din13?Wedlug schematu liczba kabli jest ta sama.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz co masz za zmieniarke i mi napisz, ja sprawdze swoja, mam audi 1.8 T 2000R

_________________________________________________

:audi: cd changer

4D0 035 111

S/NO.AUZ8ZAT0958404

To wszystko co jest na niej napisane.

Jest jeszcze :audi: na klapce z przodu.[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2008, 22:54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem ze zmieniarka jak ja wyciagnac audi b6 2004 rok

[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 20:25_________________________________________________Witam .Swiatelka w dzwiach nie pala sie tylko jedno w klapie bagaznika czego wszystkie w dzwiach nie pala sie co to moze byc audi b6 2004r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...