Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Instalacja 16tek Infinity w drzwiach,,kiepski efekt


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zainstalowalem sobie w drzwiach z przodu glosniki Infinity Kappa 60.7cs. Drzwi zostaly wygluszone w szerz i wzdluz matami Accumat. Jak zreszta widac na zdjeciach. Glosnik zostal solidne osadzony w drzwiach i szczelnie przykrecony. Fakt ze na razie calosc gra na starym wzmacniaczu JBL 40A oraz kable RCA sa go....niane ale spodziewalem sie ze to mi zagra juz o niebo lepiej niz standardowe. W tapicerce wycialem wszystkie wystajace kawalki co by z glosnikiem nie kolidowal ale mam wrazenie ze glosnik nie ma wystarczajaco miejsca. Tapicerka przy nizszych tonach wpada w wibracje. Radio to Pionner z 3 wysokonapieciowymi parami RCA. Instalacje zrobilem zgodnie z wskazowkami z dzialu zrob to sam i kupa. Jak wy tam ten jeszcze jeden panel na wierzchu wcisneliscie. Infinity sa plytkie wiec nie dawalem jeszcze jednego panela co by sie ladnie zmiescily pod tapicera,,,,taaaa

http://picasaweb.google.com/losnorwoks/CarAudio

Co o tym myslicie,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infinity jakos nie jest znane z dobrego basu o jakims mocnym uderzeniu juz nie wspominajac. Wydaje mi sie ze wiek tego JBL jest akurat jego atutem ale byc moze akurat ta konfiguracja sprzetowa nie zagra ze soba optymalnie. Skoro uwazasz ze drzwi sa dobrze wytlumione a nadal dzwiek jest niewiele lepszy od fabrycznego zestawu to moze jest to wina faz glosnikow midbasowych ? Sprawdz zgodnosc podlaczenia przewodow glosnikowych, sprawdz ustawienia na wzmacniaczu i w radiu - byc moze masz wlaczony filtr HPF ? Jest sporo mozliwosci i niekoniecznie musisz odrazu wymieniac wzmacniacz lub glosniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie sprawdź przewody czy wszystko jest jak trzeba.I moja propozycja przywróć radyjko do ustawień fabrycznych i ponownie zacznij ustawiać audio dobrze by było jakbyś miał płytę testowa do ustawiania dźwięku w aucie, ale na tzw ucho też będzie nieźle.Reasumując sprawdzić wszystko co sie da później zmieniać sprzęt.

Ps.

Wg mnie infinity --- GOOD CHOICE

:th: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...