[B5 AVG] Klimatyzacja nie chłodzi jak stoję w miejscu

maki1000

Witam

Klima automatyczna, powiedzmy ustawiam 18C ruszam i zaczyna chłodzić, jadę i wszystko jest w porządku dopóki nie stanę np. na światłach. Wtedy z nawiewów leci ciepłe takie jak by wilgotne powietrze :(

co może być przycznyna?

Nie działający wentylator skraplacza. Powinien chodzic cały czas na włączonej klimie.

lub brudny skraplacz ( zapchany owadami)

kolego nie trafiles. to nie ten wentylator.

wentylator skraplacza o ktorym mowa, znajduje sie po prawej strony chlodnicy ( patrzac od tyliu auta)czyli stojac od przodu mamy go po lewej stronie.

powodem niewlaczania sie bedzie albo uszkodzenie wentylatora, polaczen elektrycnzych lub komputerka sterujacego wentylatorem.[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2008, 11:28 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ajm_wentylator_a_chlodnica_pytanie-t32218.0.html;msg396239#msg396239 chodzi o ten wentylatorek, rysunek pogladowy.

gdy wlaczasz klime - silnik na biegu jalowym powinien wlaczyc sie ten wentylator.

kolego nie trafiles. to nie ten wentylator.

działa ten wentylator przy włączonej klimie - co więc moze jeszcze byc powodem?