Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zderzak lekko odstaje jak poprawić?


makiGS

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

wczoraj :( zahaczyłem zderzakiem o krawężnik przy cofaniu i teraz mam lekko opadnięty i na bokach lekko odstaje może ktoś wie jak to w łatwy sposób skontrować, żeby przylegał tak jak powinien? meczę się od rana dzisiaj z tym :-/

ps: można ściągnąć tą samą skorupę zderzaka jakoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak na bokach jest przymocowany na takich zatrzaskach - po prostu sie je dociska. Ale jakbys chcial sciagnac zderzak, to musisz:

- odkrecic 3 lub 2 (nie pamietam dokladnie) srubki od przednich nadkoli

- jak sciagniesz zaslepki od kratek przy halogenach to sa 2 sruby ktore trzymaja atrape zderzaka

I jak go zdejmiesz to w miejscu gdzie sa te sruby sa takie walce na gwincie do regulowania wlasnie wysokosci zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zdejmiesz zderzak to najlepiej wkładać go w dwie osoby co by dobrze na śliżgi wszedł, z każdej strony masz 2 slizgi na górze i dole, jak trafisz tylko na dolny ślizg to zawsze będzie Ci opadał, warto przemyć lub dmuchnąć ślizgi, bo jest tam błoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez kiedyś opadł jak przyhaczyłem o krawężnik.

Trzeba było dobrze nacelować na zatrzaski i dosyć mocno przy....dzielić ręką żeby złapało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dzięki pewnie przy wymianie rozrządu to zrobię mam nadzieje, że tam nic nie połamało, a gdyby te zatrzaski pourywały się wtedy gdzie to można kupić? trzeba cały ślizg kupować? ew czego mam szukać na allegro (polift i przedlift mają takie same?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej jak na bokach Ci lekko odstaje to weź ten zderzak po prostu dociśnij :wink: powinien wskoczyć w swoje miejsce :wink: nie bój się, to nie francuz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak go zdejmiesz to w miejscu gdzie sa te sruby sa takie walce na gwincie do regulowania wlasnie wysokosci zderzaka.

Mam podobny problem. Zderzak na bokach siedzi ok ale pod reflektorem od strony kierowcy opada. Sprawdzałem śrubę za kratką od halogenów i jest dobrze dokręcona. Ręcznie można go podnieść ale sam opada.

Po całkowitym zdjęciu zderzaka mogę wyregulować wysokość mocowania jak napisał d4widoV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak go zdejmiesz to w miejscu gdzie sa te sruby sa takie walce na gwincie do regulowania wlasnie wysokosci zderzaka.

Mam podobny problem. Zderzak na bokach siedzi ok ale pod reflektorem od strony kierowcy opada. Sprawdzałem śrubę za kratką od halogenów i jest dobrze dokręcona. Ręcznie można go podnieść ale sam opada.

Po całkowitym zdjęciu zderzaka mogę wyregulować wysokość mocowania jak napisał d4widoV?

W audi b5? Tak

W tym czym jeździsz to ciężko powiedzieć bo masz pierdoły wpisane w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B5 jest to bardzo łatwo wyregulować tylko nie wiadomo czy ci chodzi o ten model auta bo tak jak kolega wyżej napisał masz kiepsko wypełniony profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już poradziłem sobie :) Plastik, którym reguluje się wysokość był przekręcony o 90 stopni i "latał" luźno.

Informacje w profilu zaraz uzupełnie. Gdy zakładałem konto to chwilowo nie miałem żadnego samochodu i musialem wpisać pierdoły ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...