Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotelik dla malucha 0-18 czy warto?


Fintosz

Rekomendowane odpowiedzi

Np właśnie, widze tez masz kombi a jednak pol bagażnika nie ma jak sie wozek wsadzi

To co poczytałem to polecają

Baby jogger city mini

Lira 4

Bugaboo bee +

Mamas and Pappas

No poczekamy moze ktos pomoże

Jak ktos szuka fotelika to sa promocje w 5-10-15 nawet 30% na recaro, chyba nie dokładnie taki jak ja mam, ale podobny

Warto spojrzeć jak ktos szuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na coś takiego jak MACLAREN TECHNO XT.

Jest to prawie typowa parasolka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale te kółeczka jak przy hulajnodze

Dzis oglądałem quinny zapp cos tam, sa dwa podobne modele, jeden rozkładany na leżąco a drugi nie, ja mysle o tym rozkładanym, ale musze poczytać, oblukac co i jak

Konkretnie juz sprawdziłem quinny zapp xpert 2,

Moze ktos używa i moze cos powiedziec? Ewentualnie poprzedni model. Nastawiłem sie na ten póki co i wydaje mi sie jak najbardziej w porzadku. Zajmuje bardzo mało miejsca po złożeniu, jest dość lekki, w miasto i spacery po chodnikach i drogach ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas padło na wózek recaro easylife

https://m.youtube.com/watch?v=nonNIieFf8k

Polecam, wady: malopojemny kosz i pewnie cena

Zalety: bardzo lekki, super sie składa i rozkłada, ładne żywe kolory, biała lub czarna rama....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super ale narazie 0-18 szukam...

wysłane z Commodore 64

A wczesniej wkleiłeś nosidełko 0-13 ... jak szukasz 0-13 to będę teraz sprzedawał wózek 4w1 z nosidełkiem i bazą isofix/pasy zakupiony wrzesień 2014 więc jak nowy na gwarancji;) dzisiaj mam zamiar fotki zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie 0-13 i 0-18 jest... Ja świeżak w temacie jestem ;-)

Jaki model konkretnie masz do sprzedania?

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie uzywam Maxi-Cosi z wielu powodow: ma wysokie notowania w testach ADAC, latwy w montażu w wielu samochodach, w B6 montuje sie go idealnie, ma pasy piecio punktowe wiec dzieciak zapiety maksymalnie bezpiecznie i ma wysokie notowania w zderzeniach bocznych, spokojnie jest do trzech lat lub dluzej (zalezne od wagi i wielkosci dziecka), zaglowek i pasy regulowane na wysokosc, siedzisko odchylane do tylu. Jak sie nie myle, producentem jest HOLANDIA a nie zadne Chiny!

Od tego fotelika jest na rynku jeszcze tylko jeden ktory niby ADAC punktuje wyzej w testach zderzeniowych. Nie pamietam nazwy i modelu, wiem ze zamiast pasow jest taka jakby zapinana poleczka, ale zapomnieli dodac ze w testach w czasie dachowania dzieciak wypada z fotelika a potem lata po samochodzie jak ping-pong.

Jest specjalne forum poswiecone w temacie foteli, nie polecam kupowania uzywanych od nieznanych osob, zwlaszcza jesli foteliki byly pokolizyjne!

Sam mam dwa Maxi-Cosi i nie kupil bym zadnego innego!

Sent from S 9305i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie 0-13 i 0-18 jest... Ja świeżak w temacie jestem ;-)

Jaki model konkretnie masz do sprzedania?

wysłane z Commodore 64

wózek taki - http://www.coletto.pl/pl/produkty/wozki-wielofunkcyjne/62 kolor fioletowy

nosidełko - http://www.coletto.pl/pl/produkty/foteliki-samochodowe/98też fioolet

baza -http://www.coletto.pl/pl/produkty/akcesoria/80

+ wiele akcesoriów ( pokrowce do każdego nadwozia osobny ddopasowany ) parasollka, moskitiery, ocieplacze , uchwyt na butelke, termos na butelke i wiele wiele innnych ... wózek kupiony 2014 wrzesień więc jeszcze sporo gwarancji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, poszukuję fotelika dla dziecka. Szukam w grupie 9-18 (ew 25) ale podstawowym wymaganiem jest RWF czyli montaż tyłem do kierunki jazdy na dodatek zwykłymi pasami, bez isofixu. Na chwilę obecną chyba najlepszym kandydatem (również cenowo) wydaje się być Maxi Cosi Mobi. Nie wiem tylko czy ktoś ma taki i montuje w B6, jak to pasuje do tego auta? Jestem otwarty na wszelkie sugestie odnośnie innych fotelików.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie moge polecic ci BeSafe iZi Plus http://www.sklep-tosia.eu/besafe-izi-plus_p2416. Tylko przed zakupem obowiazkowo zrob przymiarke bo jest to dosc spory fotelik gabarytowo, ale komfort i uzytecznosc tego fotelika jest swietna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 9 do 36 to będę kupował Recaro, ale potrzebuje od 0 do 18 bo mały jeszcze nie siedzi i musi być tyłem do kierunku jazdy. Jak patrzyłem na alegro to same jakieś dziwne firmy i nie wiem co wybrać.

Ja teraz będę sprzedawał 0-13 Recaro jak cos wał PW

Edytowane przez klysek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...