Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Chyba padla turbina :-(((


Sek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie mam wielki problem... chyba padla mi turbina niewiem nie jestem pewny ale jezeli to okaze sie prawda to sie zalamie. Stalo sie to tak ruszalem dosyc zwawiej tzn juz jechalem na 1biegu ale bardzo powolutku i pedal w podloge wkrecil sie chyba ponad 3tys i uslyszalem straszny dzwiek :angry: to znaczy tak jak sie cos zatarlo jakby cos tarlo. Zatrzymalem sie na chwile ustalo jak ruszylem ok przekroczyl jakies 2tys. z groszami obrotow i ten sam dzwiek jak cos trze. Niewiem co to moze byc jestem po prostu zalamany :wallbash: . Kto mi moze pomoc kto wie co to jest...[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2008, 22:23 _________________________________________________a no i dodam ze lapie mi notlaufa :angry: i nie mialem funduszy zeby to zrobic to pewnie teraz mnie czeka jeszcze wiekszy wydatek kurrr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wydatku to na allegro widziałem turbulum od AWX po regeneracji za 1k, więc chyba nie jest tak źle. Trzeba jeszcze przejściówkę za 75 zeta dokupić i można śmigać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skad ten dzwiek dochodzi ?

podjedz do mechanika na osłuchanie .. bo jak narazie to szukamy dziury w doopie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uffff..... panowie okazalo sie ze to tylko wiatrak sie polamal i jak sie krecil szybciej to lopatka tarla o chlodnice, obylo sie na b. malym koszcie 50zl wiatrak wymiana bezcenna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...