Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Fabryczny uchwyt na Nokia.


jacue

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz rozkrecic ten uchwyt i dostaniesz sie do srub, ktore przymocowuja go do tunelu. Niestety po odkreceniu zostana Ci dziury - wiec albo bedziesz z nimi jezdzil, albo zmienisz caly tunel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo podjedziesz do firmy tapicerskiej w ktorej Ci je ladnie zaleja plastikiem i nie bedzie śladu :cool1:

Widziales cos takiego kiedys w B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo podjedziesz do firmy tapicerskiej w ktorej Ci je ladnie zaleja plastikiem i nie bedzie śladu :cool1:

Ty tak serio, serio ? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o adapter z uchwytem ktorego chetnie bym sie pozbyl, gdyz jest po prostu jest mi niepotrzebny (samochod ma wbudowany fabryczny bluetooth z zestawem glosnomowiacym).

Niestety po odkreciu uchwytu zostaja dosc duze dziury na ktore nie mam dobrego pomyslu na estetyczne zamaskowanie wiec zdecydowalem sie zostawic uchwyt i zamiast adaptera przymocowalem do niego uchwyt pod nawigacje. Wyglada to srednio i zaslania napis "quattro" nad schowkiem ale chyba tak musi zostac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm czyli chcesz się pozbyć tego uchwytu? ja mogę od Ciebie odkupić za rozsądną cenę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wymienić cały tunel środkowy na wersję pozbawiona uhwytu. Ja to przerabiałem 2 lata temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtrącę się do tematu i zadam pytanie: mam też taki uchwyt z adapterem na telefon, ale jak wsadzę tam telefon pojawia mi się napis na radio phone i nic dalej....jak to się uruchamia? bluetootha chciałem wyszukać ale chyba go nie mam, chyba, ze źle szukałem.... może się jakoś jeszcze sprzęga ten telefon z instalacją? Może w instrukcji jakiejś to wyczytam???

Pomóżcie proszę w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj na allegro.. Tez mam ten sam problem.. Ja bym czekal, bo juz niedlugo zaczna zwozic B6 na czesci z UK.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...