Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 1.9 TDI 99r mokry dywan pod nogami kierowcy jaka przyczyna ?


Al@n

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam problem z mokrą tapicerka pod nogami kierowcy, wszystko rozbierałem i suszyłem ale problem się powtórzył, wykładzina jest nasączona wodą.

proszę o porady z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź odprowadzenie wody z wymiennika klimatyzacji czy nie spadł przewód lub czy się niezapchał

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

sprawdź odprowadzenie wody z podszybia jak jest zapchane to woda lubi wlewać się pod serwem lub poprzez obudowę kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź odprowadzenie wody z wymiennika klimatyzacji czy nie spadł przewód lub czy się niezapchał

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

sprawdź odprowadzenie wody z podszybia jak jest zapchane to woda lubi wlewać się pod serwem lub poprzez obudowę kompa.

a gdzie znajduje się ten wymiennik klimatyzacji ? bo chciałbym to sprawdzić. Podszybie miałem kiedyś zapchane ale wszystko udrożniłem, spryskiwacz tylnej wycieraczki działa jak należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odprowadzenie z klimy jest z prawej strony za schowkiem .

Może jeszcze niebyć jakiegoś korka zaślepiającego i dywaniki robią się mokre podczas jazdy po kałużach.

Jak masz szyberdach , mógł pęknąć wężyk co odprowadza wodę słupkiem dachowym i woda ścieka do wewnątrz. ale to tylko domysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pod obudową komputera leje się. Otwórz pokrywę odkręcając 4 śrubki później odczep blaszkę co trzyma komputer i połóż go obok. Weź kubek wody i polej dookoła obudowy komputera dość obficie i patrz czy się nie dostaje woda pomiędzy karoserią a plastikową obudową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy przy ECU woda nie stoi. Odpływy podszybia może są drożne ale tam czesto lubi stać woda bo syf dostaje sie za obudowe sterownika i woda nie ma jak odpłynąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi uszczerbiła się uszczelka przedniej szyby w górnym prawym rogu (od strony kierowcy) i tamtędy wlatywało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie woda się lała tam gdzie idzie linka do otwierania maski. Niemiec tamtędy puścił kabel do wzmacniacza i nie uszczelnił tego dobrze. Do tego nazbierało się tam piachu, błota ... i minęło sporo czasu zanim znalazłem przyczynę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...