Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poznań - klimatyzacje


milo222

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam serwis klimatyzacji w Poznaniu ul. Dąbrowskiego 459

duży zakład full sprzętu ale to co najważniejsze normalny i porządny FACHOWIEC no i normalne ceny - ino z góry mówię że tłok do niego straszny - u mnie zdiagnozował usterkę od razu po wjechaniu choć 2 innych nie potrafiło ...[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2008, 12:16 _________________________________________________chciałbym potwierdzić to co pisałem wyżej. Pojechałem do serwisu Audi na wyminę szyby i po wymianie przestała działać klima :shocked: hymm dziwny zbieg okoliczności - serwis posprawdzał ( 4 godziny siedzieli) i mówią że nie wiedzą co jest i to nie ich wina .... Następnego dnia pojechałem do serwisu gdzie robiłem całą klimę po otwarciu maski Pan od razu powiedział że strzeliło sprzęgło - samochód został na 1 dzień u niego wszystko zrobił i klima działa a ja nie zapłaciłem nawet 1 zł za ponowną robotę. Nie wiem kto i co popsuł ale pan od klimy zachował się porządnie i chwała mu za to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność odwiedzić ten serwis juz drugi raz. Jak w trasie strzelił mi kompresor od klimy,a ze byla to niedziela to musialem czekać do poniedziałku.

W poniedziałek auto wyjechało z warsztatu przed godz. 12 w południe.

Panowie znają sie na rzeczy,a tłok tam niesamowity.

Jeszcze raz POLECAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...