Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Kraków] A.S.O. Bosch Service F.H.U. Węgrzyn & Węgrzyn


pskrok

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam ten serwis może nie jest najtańszy ale za to ma sie pewność że nie wsadzą sie jakiejś tandety.

Polecił mi ich kolega z pracy sam tam jeździ od paru lat, jego ojciec też tam jeździł i nie narzeka.

A.S.O. Bosch Service F.H.U. Węgrzyn & Węgrzyn

ul. Poniatowskiego 38a

012 645-59-51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba żartujesz... :wink4: Ja się praktycznie wychowałem przy tym serwisie :) Zgodzę się z jednym - kiedyś było super, jak ojciec tego pilnował. Teraz mają już dwa zakłady, syn tam sporo urzęduje, maja praktykantów i ogólnie jest kupa... Znam przypadek - udokumentowany - jak oszukiwali na częściach. Koledze wymieniali rozrząd, zapłcił za komplet, a dali mu tylko nowy pasek... Nie muszę chyba pisać co było dalej... :thumbdown:

Ja odradzam :thumbdown: w okolicy znam lepsze sewisy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw Kto tutaj w kraku sie zna :cool1:

Ale na czym się zna :?: Mam Ci napisać szpeca od audi :?: Do każdego mechanika można się przyczepić, więc idealnego Ci tu nie napiszę. Mieszkam naprawdę blisko Węgrzyna i nikt z moich znajomych u niego auta nie serwisuje. Nawet jak czasami rozmawiamy gdzie co u kogo to tematu Węgrzyna nie ma. To chyba o czymś świadczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz jest taka ze kase umieja brac :) tylko za jaki poziom wiedzy....KAzdy pracodawca wymaga aby mechanik byl od wszytskiego... tutaj kolo wymienic. tutaj klocka zrobic tutaj tarczke amorka a to za moment. rozrzad w 1.9tdi 1.6 benzyna a przyjechal z 2.5tdi rob mechniku a to 2.7t nie ma problemu zrobimy. A mechanik mysli ze kuuuuurwa....ze znowu cos nie bedzie jak trzeba a ja będę oczami swiecil. W kraku nie ma serwisu dojczlandow z prawdziwego zdarzenia. Co mozna by do niego podjechac a on wykona poprawnie cala procedurte logi pwoie ze to trzeba podregulwoac tutaj cofnac tutaj cos tam.. itp i jest great. Mam swojego mechaniora i caluje go po rekach choc wiem ze idealem nie jest. Ale nie znam lepszego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mojej wizyty w tym serwisie to jak narazie nic złego powiedzieć nie moge i mam nadzieje że nie powiem.

To co mieli zrobić to na moją skromną wiedzę zrobili.

Ale jak w przyszłosci bede miał z czymś problem to pewnie bede sie zastanawial wiec jak Jarko jak masz jakiegoś dobrego mechanika godnego polecenia to daj namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do: Jarko

Wiem, że do każdego mechanika można się przyczepić, bo nie ma ludzi idealnych, a z różnymi już miałem do czynienia. W serwisie Węgrzyna jeszcze nie miałem okazji być, pomimo, że moi staruszkowie mieszkają w Krakowie w Nowej Hucie. Ojciec też jeździ A4 i prosił mnie, żebym napisał do chłopaków z forum i wydostał informację odnośnie dobrych mechaników w pobliżu NH. Chce wymienić rozrząd i ogólnie zrobić OT.

Kogo możesz polecić? Możesz mi napisać na priva w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do: Jarko

Kogo możesz polecić? Możesz mi napisać na priva w razie czego.

Poszło na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...