Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] zmiana kierownicy z prawej na lewą stronę


rafipo

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich. chciałbym sie dowiedziec ile bedzie kosztować przełozenie kierownicy z prawej na nasza lewo strone słyszałem ze jest to koszt koło 2-2.5 tys.zł jezeli ktos jest w stanie udzielic mi pomocy w tej sprawie, był bym bardzo wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle to cię wyjdzie jeśli masz już kupione wszystkie potrzebne części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ścianie grodziowej trzeba wiercić otwór i po problemie. Tak jak napisał już jeden z moich przedmówców do 5K powinieneś sie zmieścić ale warto zadać sobie pytanie czy to jest takie opłacalne ? i przygotuj sie na jakies nie oczekiwane koszta ktore zawsze w takich przypadkach wystepuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczki drzwi ( sterowanie szyb i lusterek ) , maglownica , blok nawiewu/klimy , hydraulika sprzęgła i hamulców , reflektory , sterownik silnika , etcetera .

Prawie cały przód a nie tylko kierownica

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jest opłacalne bo kupiłem w irlandii audi w bardzo dobrym stanie z 900euro.

Taaa, jasne, a potem jeśli dojedzie już do Polski, to nagle się jakoś tak psuje :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tyle co w Polsce dałeś za angola żadna okazja, przekładka robota od 2 t, czesci kolo 3 t i w cholere czasu trzeba nawet elektryka trzeba przekładać nawet kratki nawiewu :) boczki drzwi ehh masa tego wiem bo widzę co mi z części zostaje, to ci da kolo 9 tysięcy a gdzie rejestracja? opłaty około 1,5 t , to za tyle to w polsce szukaj auta dołożysz od 1-2 i znajdziesz auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ścianie grodziowej trzeba wiercić otwór i po problemie.

nie tak prosto. zmianie ulega miejsce montazu nie tylko kolumny kierowniczej ale i serwa hamulcow oraz pedalow wiec tych otworow jest wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dobrze radzą, że to **** a nie interes. Takie rzeczy można sobie fundować w B8, ale nie w B5! Sprzedawaj na części, najlepiej na tym wyjdziesz. Sam łyknę kilka od Ciebie, na początek frontowa osłona silnika, lub nawet cała jak podasz fajną cenę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tak prosto. zmianie ulega miejsce montazu nie tylko kolumny kierowniczej ale i serwa hamulcow oraz pedalow wiec tych otworow jest wiecej.

Tylko trzeba wiercic w scianie grodziowej a serwo nie wiem czy nie zostaje... bo a4 jest przystosowane na 2 montaże.

Ale pomysl jeszcze że zostaja lusterka bebenki zamkow lampki imo (jezeli przekladasz tylko el.)

Przy odsprzedazy tego auta bedziesz miec spory problem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba wiercic w scianie grodziowej a serwo nie wiem czy nie zostaje... bo a4 jest przystosowane na 2 montaże.

jest przygotowane na 2 montaże, a trzeba wiercić dziurę ?

No co za fuszerę odstawili ci z Ingolstadt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Ja rownie zodradzam takie zamiany, lepiej doplacic a nie miec potem problemow, moze Cie potem wyjsc drozej niz wersja LHD. Powaznie nie kombinuj. Okazje zazwyczaj koncza sie szybciej niz sie spodziewasz. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz ktos pisal oplacaja sie takie zabiegi na drozszych autach liczac wszystkie koszty to wyjdzie to samo a potem to tylko trudno sprzedac najlepszy interes to na czesci a nawet za 5 kola srzedaz calego jak stoi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel robił taki zabieg w Octavii 2001. Koszty to chyba ok 7 koła. Scianę grodziową i kilka dupereli kupił w aso, resztę od złodzieji, wszystko robił sam. Po tej operacji klima nie działała. Obliczył,że jeśli sprzeda to jeszcze ok 8 koła zyska. Jak dasz do mechaniora i dobrze zrobi to raczej nic nie zyskasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...