Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] [A6 C6 BLB] Przerywa


mismlx1

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z silnikiem, czasami mi przerywa czesto na pierwszym i drugim biegu tak jakby paliwa nie dostawal ,gosci mi sprawdzal vagiem wtryski i ich odchylenia od 1-3 do trzeciego maxymalnie 0.5 roznie ale bez wiekszych odchylen natomiast na czwartym caly czas 1.2 skaczoce i utrzymujace sie do poziomu 1.8 1.9 ,pytanie czy wymieniac czwarty wtrysk,czy poczekac az przekroczy norme 2.5 ,czy moze powodem zawirowan jest kolo dwumasowe,

za pare miesiecy wyjerdzam w daleka trase i sie troszke tego obawiam ,ale facet mowi ze w najgorszym przypadku jak padnie ten 4 wtrysk to sie przelaczy w tryb awaryjny i dojade,nie wiem co o tym myslec wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twojej benzynce to moze raczej wina przewodów WN i/lub cewek. Zrob pelne logi silnika i wrzuć na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim kulejacym wtryskiem spokojnie mozna jezdzic, ale wymienic oczywiscie nie zaszkodzi.

Jaki masz przebieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebieg mam 80 tys km ,ale zastanawiam sie bo za niedlugo bede musial rozrzad wymieniac,i nie wiem czy nie zrobic tego od razu,bo facet ktory mi mowil ze wymieni mi wtrysk ze byc moze ale nie doknca jest pewien bedzie musial rozpiac pasek rozrzadu ,dlateo nie wiem czy nie zdecyduje sie na wymiane tych zerzy wspolnie,kurcze tyle tylko ze planuje pokonac trase do chorwacji i do wloch ,nie sprawdzalem cisnienia ale w 90 %jest to wina wtrysku,tak mowi gosc,moge powiedzec ze ostatnio dolalem do calego baku srodek STP i powiem ze poki co sporadycznie mi sie zdarza szarpanie ,ale na kierownicy czuc jak by byl ten silnik troszke nerwowy lekkie drgania,

koszt wtrysku okolo 1200 zł plus nie wiem ile wymiana.jakie rozwiazanie jest optymalne dla mnie ?

mam jeszcze jedno pytanie do pana Flyer czytalem klka godzin na tamet olejow ,i ciezko sie zdecydowac,wiesz jaki mam silnik co ty polecasz ,cena nie gra roli,jakis LL lub nie wiem ,

i pytanko drugie moze sporbowac jeszcze inny srodkiem przeczyscic te nagary ,?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...