Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oświetlenie wnetrza led B8


artur2910

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z tylnim oświetleniem wnętrza LED te na górnej tapicerce z tyłu, obojętnie jaki model LEDów nie kupię (testowałem już 4 rodzaje), kupowałem też lepsze za około 40zł to mi odpadają od trzonków po tygodniu - dwóch użytkowania.

Podejrzewam że te wnęki plastikowe w których one są zamontowane jest tam wysoka temperatura i dlatego tak się dzieje. Może ktoś polecić jakieś modele u którego to działa bez problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z tylnim oświetleniem wnętrza LED te na górnej tapicerce z tyłu, obojętnie jaki model LEDów nie kupię (testowałem już 4 rodzaje), kupowałem też lepsze za około 40zł to mi odpadają od trzonków po tygodniu - dwóch użytkowania.

Podejrzewam że te wnęki plastikowe w których one są zamontowane jest tam wysoka temperatura i dlatego tak się dzieje. Może ktoś polecić jakieś modele u którego to działa bez problemu?

ja nie mam żadnego problemu ale jak ci wypada to może daj trochę cyny na styki w żarówce ledowej żeby ciaśniej siedziało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem poniewaz dotknolem zarowka led oswietlenia wnetrza i wywalilo mi cale oswietlenie i mam pytanie gdzie znajduje sie bezpiecznik od oswietlenia wnetrza bardzo prosze o szybka odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz bezpiecznik od MCE 09 bo tam idą wszystkie połaczenia :wink:

Brazowa duza wtyka po lewej stronie bezpiecznik 30A nr 5 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie co do zarowek, przy panelu przedniej podsufitki przy oswietleniu punktowym jak sa osadzone zarowki w5w pionowo czy poziomo?

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Mam pytanie... Czy ktoś orientuje się co trzeba by zrobić, żeby oświetlenie nóg działało jednocześnie że światłami mijania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...