Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wybór Najlepszego RADIA AUDI B6...Help !


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zastanawiam się nad kupnem radioodtwarzacza, jakiejś renomowanej firmy, typu "Sony" lub "Blaupunkt" :decayed:. Kwota - nie więcej niż 350 zł :kwasny:. Radyjko musi posiadać wejście USB, lub jakiekolwiek inne. Chodzi o to, aby podłączyć iPod'a bezpośrednio do radia :gwizdanie:. Jeżeli ktoś posiada coś w tym stylu, i może polecić dany model lub firmę to bardzo proszę o wypowiedzi.

Z góry dziękuję i PZDR !

PS Moje autko to oczywiście Audi A4 (b6). ;] Pzdr dla wszystkich fanów tego modelu ! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz teraz radio? orginale? jesli orginał to go zostaw tylko kup sobie kabel do iPod-a i tyle :cool1: nie kupuj smiesznych swiecacych "radyjek" :thumbdown: najlepszy to orginał :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do zapalniczki..?

Kupujesz adapter do ipoda na gniazdo zapalniczki, ustawiasz na nim czestotliwosc 93,8 bodajze (dokladnie nie pamietam tej czestotliwosci, bo to w zimie mialem tego ipoda, a ze na uszach to ja najbardziej wole kobiece uda to sie go pozbyłem) i taka sama na radio i muzyczka leci na glosniki, teledyski etc. Na radio mozna jeszcze wylaczyc opcje wybierania najmocniejszego sygnalu gdy wjezdzasz w inny rejon, wtedy nie bedzie Ci sie automatycznie przelaczalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj opisy aukcji.Przecież to cena za sam adapter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten adapter co mialem to wygladal mniej, wiecej tak: wtyczka do gniazda zapalniczki-> ok 30 cm cienkiego kabelka-> adapter-wielkosc skladanego kluczyka z malutkim lcd (jakies 4mmx8mm) i przyciskami +,- -> i znowu kawalek chudego kabelka-> jack do ipoda. Dalem za niego 20. Na nim i na radio ustawiasz taka sama czestotliwosc i smiga (chyba 93,7), a dodatkowo sie jeszcze laduje bateria w ipod'zie. Kabel jest gietki, nie krecony, a ipoda mozesz trzymac gdzie chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] a ze na uszach to ja najbardziej wole kobiece uda to sie go pozbyłem [...]

dobre :naughty:

a jesli chodzi o temat:

to polecam to co ykk Ci podał,

ewentualnie coś takiego: http://www.allegro.pl/item359225698_a...js_aux_in_vw_audi_seat_mfd_f_vat.html

BTW: ja też chcę sobie takie coś zrobić, prawdopodobnie kupie to co Ci linijke wyżej podałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie koledzy dobrze doradzaja jezeli chodzi o radio - czyli najfajniej bedzie wygladalo fabryczne radyjko. Mozna je podpiac pod fis!. Co do Ipoda to ja mam akurat podpiety taki kabelek jak kolega wyzej proponuje do radia http://img300.imageshack.us/my.php?image=chorusgrunuw4.jpg. Jest to po prostu najtansze rozwiazanie. Dziala w miare ok i ladnie wyglada :). Jezeli bys sie decydowal na cos takiego i mialoby to byc juz docelowe rozwiazanie to zdecydowanie lepiej zamiast takiego radia jak ja mam kupic podobne tylko na CD a nie kaseciaka hehe. Osobiscie transmiterow fm do podlaczenia ipoda nie polecam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam kasetę z kabelkiem (mini jack). Kasetę wkładam do radia, do "jack'a" podłączam iPoda i już. ;]

Powiem tak kup sobie zmieniarkę lub ten kabel do iPoda :th: a nie jakas kasete z kablem w audi trzymaj :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a ja zadam takie pytania:

Co lepiej zrobić, kupić ori radio na CD CONCERT, czy zmieniarkę? Mam chorusa w B6.

Da rady do chorusa lub concerta podłączyć wzmacniacz i skrzynkę w bagażnik włożyć czy raczej kupić radio z wyższej półki?

Trochę zamieszałem ale potrzebna szybka pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...