Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi S7 w 2009


Gość rob

Rekomendowane odpowiedzi

AUDI_A7_v.jpg

AUDI_A7_h.jpg

Aaaaaaaa! Zaniemogłem... nie wiem kto ma taką kreskę w siedzibie Audi, ale dobrze mi nią robi...

Jedynie A3 było nieparzyste... Był atak A5 no a teraz jak widzę A7 to po prostu zastanawiam się... czy jak będę miał kasę na takie cudo w 2019 (10 letnie :) ) to czy nadal będę miał kasę na paliwo? A w takim razie... co będzie dalej z seriami A, bo jak idą w taką stronę (rewolucja w kilka lat) to za 10 będą kosmos cuda. Aż nie umiem sobie wyobrazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe :gwizdanie: ,na pewno na żywca zrobi wrażenie nie z tej ziemi :th: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak ze fakt z tylu wyglada jak A5 - przod jest inny. a za to A5 z przodu wyglada jak A4 - ja je rozpoznajw wlasnie po tyle. a tak patrzac na tyl nowej A4 awant to baaaardzo mi przypomina BMW 3.

bylem w sobote w salonie audi i obejzalem sobie A4, A5, A8 do A6 i TTS nie wsiadalem. ale kosmosy juz takie powymyslali napoczatku trudno mi bylo reczny znalezc- masakra- ale fajne autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze zdjęcie kozak :th:

cabrio mniej mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna jak na koxie :decayed:

Teraz moda na małe boczne szyby :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wiecej na nie patrze tym bardziej zaczynam tak myslec [br]Dopisany: 12 Maj 2011, 21:40_________________________________________________ciekawe info.

http://www.worldcarfans.com/111051633414/audi-s6-and-s7-will-have-diesel-variants---report

Audi will be offering a diesel option on the upcoming 2012 S6 and S7 Sportback models

The diesel variant will likely have an up-tuned 3.0 liter TDI dialed up to an output mark competitive with the petrol variant. That means less horsepower but more torque for a diesel unit. We're guessing somewhere in the vicinity of 350 PS (257 kW) and over 650 Nm (479 lb-ft) of torque.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie kwestia gustu ale nic a nic mi się tył nie podoba - jechałem ostatnio dość długo przez miasto za takim i jak dla mnie zero wyglądu/proporcji - tył mi przypomina z przed x lat skodę rapid

i jakoś mega obwisły ten tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...