Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Zwiększenie mocy w 2.6 V6


hudi

Rekomendowane odpowiedzi

niemożliwe!!

A tak na serio to duże inwestycje powodują niewielkie wzrosty mocy. Kompletny wydech zaprojektowany pod ten samochód i budę +5-10KM. Filtr stożkowy +3KM, planowanie głowicy może... sam nie wiem ile km... Nowa mapa też parę km. Być może remont kapitalny silnika, który może już jest u Ciebie wymagany, może dać najwięcej, czyli zwróci tyle ile ubyło przez lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś co można zrobić żeby dodać mocy takiemu silnikowi?

zalezy jakim kosztem chcesz to uczynic...

ps mozesz zrobic BiT :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim silniku moim zdaniem to "najprosciej" bedzie zapodac instalacje z kompresorem. Jedyne rozwiazanie ktore przyniesie jakies wymierne efekty sie mi wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem że ktoś mnie pocieszy:) filtr sportowy już jest, dokładnie sam fkład. Wydech końcowy też i rura zamiast kata, ciśnienie na silniku idealne. A sprzedać niunie żal. A gdzie można przeprogramowac mapę jeśli to coś wogóle da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie takie przeróbki w tym aucie typu filtr sportowy albo tłumik to moze dadza ale satysfakcje, bo przyrostów osiągów raczej niebardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też zrobić Swapa na 2.7 BiT generalnie dróg jest wiele, może musisz powiedzieć ile masz kapuchy w portfelu wtedy będzie łatwiej doradzić... bo tuning tego silnika jak i 2.7 BiT to napewno nie będzie 1000zł tylko troooche więcej... :) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byly juz takie tematy, wystarczy poszukac.

Jedyna sensowna rada to sprzedac i kupic mocniejsze auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...