Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zawieszenie


kaban99722

Rekomendowane odpowiedzi

czy szybko sie wytłuką? bo jak narazie wogóle sie nic nie tlucze.
:polew: :polew:

zabiło mnie to ;) Zawieszenie da rade :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie w Audi jest godne polecenia, nie dość że bardzo dobrze tłumi nierówności, to jest i bardzo wytrzymałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 miesięcy, 3 wahacze - koszt 550zeta + robota :gwizdanie:

ale i tak nie narzekam :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie w Audi jest godne polecenia, nie dość że bardzo dobrze tłumi nierówności, to jest i bardzo wytrzymałe.

Adecneo jakim Ty A4 jezdzisz :polew: ?? Chyba jakims z pancernym zawieszeniem. Zgadzam sie z innymi uzytkownikami. Zawieszenie w A4 jest ogolnie slabe. Nie znaczy to, ze nie mozna go polecic. Akurat tam gdzie bylo uzytkowane moje auto, czyli w Anglii, drogi sa calkiem calkiem wiec nie mozna narzekac. Podobnie na zachodzie (Niemcy, Austria, kraje Beneluxu). Natomiast u nas zawiasy starczaja na jeden sezon - wystarczy zima, troche jazdy po miescie takim jak Lodz i pozamiatane. Amorki wytrzymuja - tu nie mam zastrzezen, ale cala reszta wielowachaczowego zawieszenia pada bardzo szybko. A naprawa do najtanszych nie nalezy.

(sorki za brak polskich znakow ale firma w ktorej pracuje blokuje wszystko i wszystkim rowniez mozliwosc wybrania polskiej klawiatury :rolleyes:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie zawiecho jest słabe tylko nasze drogi :kwasny:

No dokładnie, :a4fan: to nie auto terenowe i niestety na Naszych drogach nie jest tak wytrzymałe. Ale za to pod względem komfortu jazdy i zachowania na drodze ja jestem bardzo zadowolony :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie zawiecho jest słabe tylko nasze drogi :kwasny:

No dokładnie, :a4fan: to nie auto terenowe i niestety na Naszych drogach nie jest tak wytrzymałe. Ale za to pod względem komfortu jazdy i zachowania na drodze ja jestem bardzo zadowolony :th:

a co My mamy powiedzieć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trafiłem na dobrą wersję, ale odkąd go kupiłem jedynie co było nie tak to jeden stworzeń od dolnego wahacza i amorki już siadają, więc wymieniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy beda jakies problemy z zawieszeniem? czy szybko sie wytłuką? bo jak narazie wogóle sie nic nie tlucze.

:kox:

Jak auto będzie cały czas stało w garażu to zawieszenie jest nie do zajechania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEsli auto jest sprowadzone np z austrii czy niemiec to pewnie bedzie na ori zawieszeniu i bedzie cichutko. Ale wystarczy 10kkm po naszych drogach i do wymianki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok jazdy ok. 700 zł. teraz wahacze lenfander

lenfarder są jeszcze tańsze niż te za 700zł, chyba nawet tańsze niż MS :decayed:

Proponuje LEMFÖRDER :th: :polew:

_________________________________________________

http://www.intercars.com.pl/?id=48&&news=2401&kat_nazwa=WYDA&lang=PL&aktywne=&kat=&msg=wydarzenia&rok=

Co prawda nic nie piszą o A4, co nie oznacza, że nie może się zdarzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...