Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Klakson


wojtek79

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem że nie zawsze działa mi klakson. Kiedyś chciałem go użyć i nie działał. Jednak jak próbowałem po chwili to już działał. Teraz raz mi działa a raz nie. Czy przyczyną tego mogą być zakurzone styki w kierownicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak miałem ze raz mi działał a raz nie , i do tego dzwiek był bardzo wysoki. kupiłem na allegro komplet uniwersalny za 40 pln i teraz ryczy jak wsciekły. ludzie z chodnika uciekają :polew: . To raczej nie jest wina styków w kierownicy tylko pewnie trąbki juz troche błota zebrały i nie domagają. Kup sobie na allegro klakson ze sprezarka od TIR-a , koles ma , mowie ci jak to wymiata. Sam sie nad takim zastanawiałem ale nie wiedziałem czy mi sie te dłuuugie trąbki zmieszczą miedzy zderzakiem a chłodnica i zrezygnowałem , ale jak rozebrałem to stweirdziłem ze spokojnie by tam wlazły.

Tak wogóle to ja miałem jedna całkiem zepsutą (tą od niskiego dzwieku) i tą drugą na styku wiec tak wysoko dzwieczał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem trąbki, nie ma żadnego błota. Pod silnikiem jest osłona i wszystko jest czyste, nic nie zachlapane. Nie mam zamiaru nikogo straszyć głośnym sygnałem od TIR-a jak to nazwałeś. Po prostu chcę żeby działało tak jak do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to wyjmij sobie lewą kreatke w zderzaku (tą od strony pasazera) , bedziesz miał bezposredni dostep do klaksonów , odkręc obydwa (są mocowane kazdy na jedna srube) wyciągnij wtyczki i podłącz bezposrednio pod aku. Bedziesz wiedział co jest nie tak , czy klakson , czy styki gdzies po drodze w kablach. Dosłownie 15 min roboty i po krzyku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...