Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Kablówka


grippen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje osoby która zna się na kablówce.

Mam w domu kablówkę a chciałem ją puścić na dwa telewizory co muszę kupić aby ładnie chodziła na dwóch telewizorach jak podłączę przez rozgałęziacz to śnieży na obydwóch telewizorach i teraz nie wiem jak mam to zrobić proszę o pomoc bo już sił nie mam a chce aby ładnie chodziła co mam zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwon na infolinie (jesli takowa istnieje) tejze kablowki i zapytaj techników. U mnie rozdzieliłem UPC na takim trójniku, który zakupiłem na allegro za 4PLN. TV hula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem kiedyś taki trójnik i nic później zakupiłem takie cosik za 30 zeta i było prawie dobrze tylko teraz czegoś takiego nie kupie bo nie ma u nas w mieście tak się zastanawiam czy powinienem jakoś sygnał wzmocnić tylko nie wiem czy przy dwóch telewizorach czy przy jednym czy w ogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem kiedyś taki trójnik i nic później zakupiłem takie cosik za 30 zeta i było prawie dobrze tylko teraz czegoś takiego nie kupie bo nie ma u nas w mieście tak się zastanawiam czy powinienem jakoś sygnał wzmocnić tylko nie wiem czy przy dwóch telewizorach czy przy jednym czy w ogóle

Zadzwon do techników z kablówki. Na pewno mieli już nie ra zdo czynienia z takim przypadkiem i wiedzą co zrobić. No, chyba że za dodatkowe stanowiska trzeba płacić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Multimedie i na zwyklym trojniku mam na dwa telewizory w dobrej jakosci,

na poczatku na drugim sniezyl,ale zmienilem kabel i jest ok. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ciekaw jestem jakiej mam firmy kablówke czy w ogóle jakaś firmówka zakupiłem jakiś separator czy coś w tym z tylu i będę podłączał na wieczór i kabel nowy i zobaczymy tak się zastanawiam czy akwarium ma coś do odbioru bo kabel antenowy biegnie od kablówki i od telewizora za nim (za półką)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to sygnał analogody to podjedz do sklepu z elektoniką i kup rozgałeźnik - koszt 20-35zł. Dowiedz się czy twoj dostawca kablówki nie oferuje TV cyfrowej tzw. DVB-T?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że sygnał z kabla jest w miarę OK to wystarczy zwykły rozgałeźnik (trójnik) Ważny jest oczywiście sam przewód i odległosci oraz prawidłowego (dokładnego) założenia końcówek (chyba tzw typ "F") na przewód

Ja u siebie mam multimedia i rozdzielałem na 3 tv (dwa zwykłe i jeden tuner w kompie)

Jakość na TV OK, na kompie znosna, ale to juz wina tunera w kompie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...